Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Rozpis ligy
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy
1.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 1.-3.třídy
2.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 4.-5.třídy
1.turnaj KŠL 4.-5.třídy
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy
2.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 1.-3.třídy
3.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 4.-5.třídy
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy
5.turnaj KŠL 4.-5.třídy
5.turnaj KŠL 1.-3.třídy
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy
1.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 4.-5.třída
2.turnaj KŠL 1.-3.třída
Poděbradská školní liga - mladší
Poděbradská školní liga - starší
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Ondřej Kozelský
Škola
8. ZŠ Frýdek-Místek, ČS. armády 570
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
16
Počet branek
0
Starty
15.5. 21:00
Paskov A - Osmička A
9 : 6
0 branek
15.5. 19:30
Osmička A - Parta z dvojky
14 : 2
0 branek
15.5. 16:30
Osmička A - Sedliště
9 : 6
0 branek
17.4. 15:30
Jedenáctka A - Osmička A
10 : 2
0 branek
28.3. 15:45
Osmička A - Paskov A
6 : 2
0 branek
28.3. 14:45
Šestka A - Osmička A
2 : 12
0 branek
20.3. 22:00
Osmička A - Paskov A
7 : 3
0 branek
20.3. 19:30
Šestka A - Osmička A
3 : 8
0 branek
20.3. 17:00
Osmička A - Jedenáctka A
2 : 11
0 branek
13.2. 18:30
Jedenáctka B - Osmička A
12 : 1
0 branek
13.2. 17:00
Osmička A - Seštka A
1 : 8
0 branek
13.2. 16:00
Jedenáctka A - Osmička A
13 : 1
0 branek
13.2. 15:30
Osmička A - Šestka B
1 : 8
0 branek
19.12. 17:00
Osmička A - Paskov A
10 : 8
0 branek
19.12. 16:30
Parta z dvojky - Osmička A
16 : 9
0 branek
19.12. 15:30
Osmička A - Jedenáctka A
2 : 12
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy - výsledky
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 10
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 0
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 6
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 18
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 8
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
9 : 3
2.turnaj KŠL 4.-5.třídy - rozpis
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
24 : 23
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
15 : 16
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
12 : 21
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 15
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
12 : 26
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
17 : 19
Následující turnaje
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
3
3
0
0
44 : 12
6
2
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3
2
0
1
35 : 18
4
3
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3
1
0
2
15 : 37
2
4
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
3
0
0
3
10 : 37
0
Tabulka střelců
Matěj Mimra
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
143
Matěj Mimra
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
137
David Šklíba
ZŠ Žižkov 4.-5.třída
137
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.