Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Východní 4.-5. ALFA TÝM
Škola
ZŠ Východní Varnsdorf
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
11
Počet branek
2
Starty
11.5. 12:30
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
13 : 6
0 branek
11.5. 11:30
Karlíci (IZŠ Karlova) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
3 : 20
1 branek
11.5. 11:00
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
10 : 14
0 branek
11.5. 09:00
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
14 : 15
1 branek
9.2. 12:00
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
5 : 12
0 branek
9.2. 10:30
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
8 : 1
0 branek
9.2. 09:00
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
8 : 6
0 branek
8.12. 13:00
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
6 : 10
0 branek
8.12. 11:30
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
9 : 13
0 branek
8.12. 10:00
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Karlíci (IZŠ Karlova)
12 : 2
0 branek
13.10. 13:00
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
17 : 11
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár 2019 - umístění - výsledky
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 5
2 : 0
Grünwaldova 3 (Monstři) - Borovany 3 (hosté)
3 : 2
Dukelská 4 - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
8 : 1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.