Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Dominik Bernard
Škola
ZŠ Zbraslavice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
8
Počet branek
15
Starty
24.5. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
7 : 11
0 branek
24.5. 12:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
13 : 23
1 branek
24.5. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
19 : 11
2 branek
24.5. 08:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
16 : 20
1 branek
26.4. 13:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
8 : 8
2 branek
26.4. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
18 : 20
3 branek
26.4. 09:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
11 : 12
2 branek
26.4. 08:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
20 : 11
4 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Pohůrecká 1.3. - výsledky
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 2 (Tygři)
12 : 10
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 1 (Méďové)
7 : 16
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
4 : 14
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Rudolfovská 1 (Štiky)
11 : 16
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
25 : 6
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
12 : 8
Dobrá Voda 24.5. - rozpis
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
8 : 4
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 1
13 : 6
Dukelská 3 - Dukelská 2
2 : 11
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Dukelská 2
8 : 8
Dukelská 1 - Dukelská 3
9 : 0
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 1 (Štiky)
5 : 12
Rudolfovská 1 (Štiky) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
16 : 5
Dukelská 3 - Dobrá Voda 1
0 : 6
Dukelská 2 - Dukelská 1
5 : 6
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Dukelská 1
3 : 9
Dobrá Voda 1 - Dukelská 2
5 : 5
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 3
18 : 2
Dukelská 3 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
0 : 8
Dukelská 2 - Rudolfovská 1 (Štiky)
2 : 16
Dukelská 1 - Dobrá Voda 1
6 : 4
Následující turnaje
Pohůrecká 1.3. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 1 (Méďové)
3
3
0
0
42 : 19
6
2
Rudolfovská 1 (Štiky)
3
2
0
1
48 : 33
4
3
Rudolfovská 2 (Buldoci)
3
1
0
2
31 : 38
2
4
Pohůrecká 2 (Tygři)
3
0
0
3
20 : 51
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.