Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Beskydská liga 2019-20
Centrum Handball Liga
Lašská liga 2019-20
Moravia Handball Activity 2018 - 2019
Novojičínská Císařská liga základek
Novojičínská Jantarova liga základek
Novojičínská Komenského liga základek
Novojičínská Laudonova liga základek
Novojičínská Palackého liga základek
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D
Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B
Polanecká školní liga I
Polanecká školní liga II
Polanecká školní liga III
Polanecká školní liga IV
Porubská školní liga I.
Porubská školní liga II.
Rozpis ligy
1. kolo FL
1. kolo ML
1. kolo Premium ligy
2. kolo FL
2. kolo ML
2. kolo Premium ligy
3. kolo FL
3. kolo ML
3. kolo Premium ligy
4. kolo FL
6. kolo FL
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Adam Kondiolka
Škola
ZŠ Srbská 2 , Ostrava-Výškovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
22
Počet branek
22
Starty
14.6. 13:30
Šenováci - Koumáci
1 : 1
1 branek
14.6. 12:00
Koumáci - Kosmonauti
1 : 1
1 branek
14.6. 11:00
Karmáci 2 - Koumáci
1 : 1
1 branek
14.6. 10:30
Koumáci - Horymírek
1 : 1
1 branek
10.5. 13:30
Koumáci - Horymírek
1 : 1
1 branek
10.5. 11:30
Moudré sovy - Koumáci
1 : 1
1 branek
10.5. 10:00
Koumáci - Karmáci 2
1 : 1
1 branek
10.5. 09:00
Kosmonauti - Koumáci
1 : 1
1 branek
8.3. 12:30
Moudré sovy - Koumáci
1 : 1
1 branek
8.3. 11:00
Koumáci - Šenováci
1 : 1
1 branek
8.3. 10:00
Karmáci 2 - Koumáci
1 : 1
1 branek
8.3. 09:30
Koumáci - Šemíkovci
1 : 1
1 branek
7.12. 16:00
Horymírek - Koumáci
1 : 1
1 branek
7.12. 14:00
Koumáci - Šenováci
1 : 1
1 branek
7.12. 12:30
Šemíkovci - Koumáci
1 : 1
1 branek
7.12. 11:30
Koumáci - Karmáci 2
1 : 1
1 branek
7.12. 09:00
Koumáci - Moudré sovy
1 : 1
1 branek
2.11. 15:30
Karmáci 2 - Koumáci
1 : 1
1 branek
2.11. 14:30
Koumáci - Horymírek
1 : 1
1 branek
2.11. 12:00
Koumáci - Šenováci
1 : 1
1 branek
2.11. 11:30
Šemíkovci - Koumáci
1 : 1
1 branek
2.11. 09:30
Koumáci - Moudré sovy
1 : 1
1 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Celoroční soutěž st. - výsledky
Kvítková - Lukov SCH
14 : 9
Mysločovice S - Lukov SD
27 : 0
Lukov SCH - Lukov SD
18 : 2
Kvítková - Mysločovice S
5 : 5
Mysločovice S - Lukov SCH
14 : 15
Lukov SD - Kvítková
0 : 18
Kvítková - Lukov SCH
13 : 15
Mysločovice S - Lukov SD
30 : 1
Lukov SCH - Lukov SD
30 : 1
Kvítková - Mysločovice S
10 : 9
Mysločovice S - Lukov SCH
12 : 7
Lukov SD - Kvítková
0 : 30
Kvítková - Lukov SCH
--
Mysločovice S - Lukov SD
--
Lukov SCH - Lukov SD
--
Kvítková - Mysločovice S
--
Mysločovice S - Lukov SCH
--
Lukov SD - Kvítková
--
Kvítková - Lukov SCH
--
Mysločovice S - Lukov SD
--
Lukov SCH - Lukov SD
--
Kvítková - Mysločovice S
--
Mysločovice S - Lukov SCH
--
Lukov SD - Kvítková
--
Celoroční soutěž st. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kvítková
12
4
1
1
90 : 38
9
2
Lukov SCH
12
4
0
2
94 : 56
8
3
Mysločovice S
12
3
1
2
97 : 38
7
4
Lukov SD
12
0
0
6
4 : 153
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.