Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Zlínská školní liga ml.
Zlínská školní liga st.
Rozpis ligy
Celoroční soutěž st.
Listopad 2019
Leden 2020
Březen 2020
Květen 2020
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Filip Svoboda
Škola
ZŠ Kamenná stezka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2011
Počet startů
26
Počet branek
16
Starty
13.12. 13:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 3
1 branek
13.12. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
5 : 5
0 branek
13.12. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4 : 3
0 branek
13.12. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3 : 7
1 branek
15.11. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
1 : 12
1 branek
15.11. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 3
3 branek
15.11. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 17
2 branek
15.11. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
22 : 1
0 branek
24.5. 12:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
18 : 18
0 branek
24.5. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 9
0 branek
24.5. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
10 : 9
0 branek
24.5. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 17
1 branek
26.4. 12:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
8 : 3
0 branek
26.4. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 13
0 branek
26.4. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
13 : 1
0 branek
26.4. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
5 : 7
1 branek
22.3. 12:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 5
0 branek
22.3. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 10
0 branek
22.3. 10:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
13 : 6
1 branek
22.3. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
8 : 15
1 branek
7.12. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
22 : 9
1 branek
7.12. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 18
0 branek
7.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 12
1 branek
2.11. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
9 : 3
0 branek
2.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 18
0 branek
2.11. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 10
2 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Celoroční soutěž st. - výsledky
Kvítková - Lukov SCH
14 : 9
Mysločovice S - Lukov SD
27 : 0
Lukov SCH - Lukov SD
18 : 2
Kvítková - Mysločovice S
5 : 5
Mysločovice S - Lukov SCH
14 : 15
Lukov SD - Kvítková
0 : 18
Kvítková - Lukov SCH
13 : 15
Mysločovice S - Lukov SD
30 : 1
Lukov SCH - Lukov SD
30 : 1
Kvítková - Mysločovice S
10 : 9
Mysločovice S - Lukov SCH
12 : 7
Lukov SD - Kvítková
0 : 30
Kvítková - Lukov SCH
--
Mysločovice S - Lukov SD
--
Lukov SCH - Lukov SD
--
Kvítková - Mysločovice S
--
Mysločovice S - Lukov SCH
--
Lukov SD - Kvítková
--
Kvítková - Lukov SCH
--
Mysločovice S - Lukov SD
--
Lukov SCH - Lukov SD
--
Kvítková - Mysločovice S
--
Mysločovice S - Lukov SCH
--
Lukov SD - Kvítková
--
Listopad 2019 - rozpis
Lukov SCH - Mysločovice S
15 : 14
Kvítková - Lukov SD
18 : 0
Mysločovice S - Lukov SD
27 : 0
Lukov SCH - Kvítková
9 : 14
Kvítková - Mysločovice S
5 : 5
Lukov SD - Lukov SCH
2 : 18
Následující turnaje
Celoroční soutěž st. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kvítková
12
4
1
1
90 : 38
9
2
Lukov SCH
12
4
0
2
94 : 56
8
3
Mysločovice S
12
3
1
2
97 : 38
7
4
Lukov SD
12
0
0
6
4 : 153
0
Tabulka střelců
Matěj PLŠEK
Lukov SCH
59
Matyáš HORŇÁK
Kvítková
31
David MATŮŠŮ
Lukov SCH
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.