Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Matěj Šálený
Škola
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
19
Počet branek
33
Starty
13.12. 13:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
10 : 4
5 branek
13.12. 11:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
13 : 5
1 branek
13.12. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
9 : 3
3 branek
13.12. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3 : 7
3 branek
24.5. 13:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 16
2 branek
24.5. 11:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
15 : 11
3 branek
24.5. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
10 : 9
0 branek
24.5. 09:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 5
1 branek
26.4. 13:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
12 : 3
0 branek
26.4. 12:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
7 : 6
0 branek
26.4. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 13
1 branek
26.4. 10:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
7 : 11
2 branek
22.3. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 15
2 branek
22.3. 12:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 5
3 branek
22.3. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 8
1 branek
22.3. 09:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 10
1 branek
2.11. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
9 : 3
4 branek
2.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 6
1 branek
2.11. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 0
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B - výsledky
Borovany 3 (hosté) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
0 : 2
Dukelská 5 - Grünwaldova 4 (Blesci)
1 : 6
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
Borovany 3 (hosté) - Dukelská 5
4 : 0
Dukelská 5 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
0 : 10
Grünwaldova 4 (Blesci) - Borovany 3 (hosté)
3 : 1
Českobudějovický pohár 2019 - umístění - rozpis
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 5
2 : 0
Grünwaldova 3 (Monstři) - Borovany 3 (hosté)
3 : 2
Dukelská 4 - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
8 : 1
Následující turnaje
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
3
3
0
0
14 : 1
6
2
Grünwaldova 4 (Blesci)
3
2
0
1
10 : 4
4
3
Borovany 3 (hosté)
3
1
0
2
5 : 5
2
4
Dukelská 5
3
0
0
3
1 : 20
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.