Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Rozpis ligy
Hranická školní liga "smíšená" 45 - 1.kolo (2019/20)
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Vojtěch Pěkný
Škola
ZŠ T.G.Masaryka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
26
Počet branek
24
Starty
13.12. 13:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
10 : 4
1 branek
13.12. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
6 : 15
1 branek
13.12. 11:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
4 : 9
4 branek
13.12. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4 : 3
1 branek
15.11. 13:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
6 : 15
1 branek
15.11. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 17
4 branek
15.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
5 : 20
3 branek
15.11. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
12 : 3
0 branek
24.5. 13:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 16
0 branek
24.5. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
11 : 9
1 branek
24.5. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 9
0 branek
24.5. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
12 : 10
1 branek
26.4. 13:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
12 : 3
0 branek
26.4. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 9
0 branek
26.4. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
13 : 1
0 branek
26.4. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
6 : 14
0 branek
22.3. 13:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 10
0 branek
22.3. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
14 : 12
2 branek
22.3. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 10
1 branek
22.3. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 8
0 branek
7.12. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
22 : 9
2 branek
7.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 13
0 branek
7.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
13 : 10
0 branek
2.11. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 8
1 branek
2.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 6
1 branek
2.11. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 10
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Hranická školní liga "smíšená" 45 - 1.kolo (2019/20) - výsledky
Sokol Ústí - Rychlé šípy
7 : 2
Dravé šelmy - Černé střely
3 : 23
Rychlé šípy - Dravé šelmy
3 : 2
Simpsonovi - Sokol Ústí
1 : 12
Dravé šelmy - Simpsonovi
3 : 3
Černé střely - Rychlé šípy
10 : 4
Simpsonovi - Černé střely
0 : 15
Sokol Ústí - Dravé šelmy
7 : 4
Černé střely - Sokol Ústí
10 : 5
Rychlé šípy - Simpsonovi
6 : 4
Hranická školní liga "smíšená" 45 - 1.kolo (2019/20) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Černé střely
4
4
0
0
58 : 12
8
2
Sokol Ústí
4
3
0
1
31 : 17
6
3
Rychlé šípy
4
2
0
2
15 : 23
4
4
Dravé šelmy
4
0
1
3
12 : 36
1
5
Simpsonovi
4
0
1
3
8 : 36
1
Tabulka střelců
Anna Hradilová
Černé střely
45
Lukáš Posolda
Sokol Ústí
10
Radim Sixta
Sokol Ústí
9
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.