Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
Olomoucká liga mladší
Rozpis ligy
1. turnaj 2017/18
4. turnaj
1. turnaj 2018/19
3. turnaj 2018/19
4. turnaj 2018/19
1. turnaj 2019/20
Olomoucká liga starší
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Vincent Vojna
Škola
ZŠ T.G.Masaryka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
22
Počet branek
91
Starty
15.11. 12:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
16 : 12
4 branek
15.11. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
15 : 13
5 branek
15.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
5 : 21
3 branek
15.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
19 : 7
4 branek
24.5. 13:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 16
12 branek
24.5. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
11 : 9
3 branek
24.5. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 9
3 branek
24.5. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
12 : 10
6 branek
26.4. 13:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
12 : 3
7 branek
26.4. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 9
6 branek
26.4. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
13 : 1
7 branek
26.4. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
6 : 14
8 branek
22.3. 13:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 10
2 branek
22.3. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
14 : 12
3 branek
22.3. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 10
2 branek
22.3. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 8
5 branek
7.12. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
22 : 9
1 branek
7.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 13
3 branek
7.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
13 : 10
1 branek
2.11. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 8
0 branek
2.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 6
2 branek
2.11. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 10
4 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
1. turnaj 2018/19 - výsledky
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "A"
13 : 8
3. turnaj 2018/19 - rozpis
ZŠ Heyrovského 2 - ZŠ Holečkova
0 : 14
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Horka nad Moravou
14 : 11
ZŠ Heyrovského 1 - ZŠ Nedvědova "B"
1 : 6
ZŠ Holečkova - ZŠ Nedvědova "B"
8 : 6
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Heyrovského 1
16 : 5
ZŠ Heyrovského 2 - ZŠ Nedvědova "A"
0 : 17
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Holečkova
7 : 7
ZŠ Heyrovského 1 - ZŠ Heyrovského 2
7 : 6
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Horka nad Moravou
11 : 15
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
13 : 17
ZŠ Heyrovského 2 - ZŠ Nedvědova "B"
2 : 3
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Heyrovského 1
11 : 2
ZŠ Heyrovského 1 - ZŠ Holečkova
4 : 17
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Nedvědova "A"
2 : 9
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Heyrovského 2
12 : 2
Následující turnaje
1. turnaj 2018/19 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Horka nad Moravou
1
1
0
0
13 : 8
2
2
ZŠ Nedvědova "A"
1
0
0
1
8 : 13
0
Tabulka střelců
ZŠ Horka
ZŠ Horka nad Moravou
141
ZŠ Holečková
ZŠ Holečkova
74
ZŠ Nemilany
ZŠ Nemilany
64
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.