Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Rozpis ligy
1. turnaj 4-5
1.turnaj 1-3
2. turnaj 4-5
2. turnaj 1-3
3.turnaj 4-5
3. turnaj 1-3
4.turnaj 4-5
4. turnaj 1-3
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Jáchym Douša
Škola
ZŠ T.G.Masaryka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
15
Počet branek
2
Starty
24.5. 13:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 16
0 branek
24.5. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
11 : 9
0 branek
24.5. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 9
0 branek
24.5. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
12 : 10
0 branek
26.4. 13:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
12 : 3
0 branek
26.4. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 9
0 branek
26.4. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
13 : 1
0 branek
26.4. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
6 : 14
0 branek
22.3. 13:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 10
0 branek
22.3. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
14 : 12
1 branek
22.3. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 10
1 branek
22.3. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 8
0 branek
2.11. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 8
0 branek
2.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 6
0 branek
2.11. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 10
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
3.turnaj 4-5 - výsledky
Újezdští jestřábi - Tennessee
37 : 19
Měnín 4-5 - Sokolíci Sokolnice
--
Tennessee - Sokolíci Sokolnice
--
Újezdští jestřábi - Měnín 4-5
35 : 17
Měnín 4-5 - Tennessee
19 : 31
Sokolíci Sokolnice - Újezdští jestřábi
--
4.turnaj 4-5 - rozpis
Měnín 4-5 - Újezdští jestřábi
3 : 19
Tennessee - Sokolíci Sokolnice
16 : 19
Újezdští jestřábi - Sokolíci Sokolnice
27 : 11
Měnín 4-5 - Tennessee
7 : 9
Tennessee - Újezdští jestřábi
10 : 18
Sokolíci Sokolnice - Měnín 4-5
18 : 11
Následující turnaje
3.turnaj 4-5 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Újezdští jestřábi
3
2
0
0
72 : 36
4
2
Tennessee
3
1
0
1
50 : 56
2
3
Sokolíci Sokolnice
3
0
0
0
0 : 0
0
4
Měnín 4-5
3
0
0
2
36 : 66
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.