Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
ZŠ Holečková
Škola
ZŠ Holečkova , Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2018
Počet startů
19
Počet branek
218
Starty
18.10. 13:30
ZŠ Holečkova 2 - ZŠ Horka nad Moravou
7 : 14
7 branek
18.10. 12:30
ZŠ Nedvědova - ZŠ Holečkova
15 : 14
14 branek
18.10. 11:30
ZŠ 8. května - ZŠ Holečkova 2
20 : 14
14 branek
18.10. 11:00
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
13 : 12
13 branek
18.10. 10:00
ZŠ Holečkova 2 - ZŠ Holečkova
10 : 20
10 branek
18.10. 09:30
ZŠ Holečkova - ZŠ 8. května
16 : 14
16 branek
18.10. 09:00
ZŠ Nedvědova - ZŠ Holečkova 2
12 : 5
5 branek
17.10. 12:30
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Holečkova
13 : 9
9 branek
17.10. 11:00
ZŠ Holečkova - ZŠ Heyrovského 1
7 : 4
7 branek
17.10. 10:00
ZŠ Nemilany - ZŠ Holečkova
7 : 14
14 branek
17.10. 09:30
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
10 : 13
10 branek
4.5. 12:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
17 : 14
14 branek
4.5. 11:00
ZŠ Holečkova - ZŠ 8. května
20 : 6
20 branek
4.5. 09:30
ZŠ Holečkova - ZŠ Nedvědova
14 : 6
14 branek
2.5. 13:30
ZŠ Holečkova - ZŠ Nemilany
6 : 5
6 branek
2.5. 11:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
1 : 5
5 branek
2.5. 10:00
ZŠ Holečkova - ZŠ Nedvědova "B"
10 : 14
10 branek
2.5. 09:00
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Holečkova
10 : 13
13 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Dobrá Voda 12.12. - výsledky
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
6 : 6
Dobrá Voda 2 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
11 : 0
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
18 : 0
Rudolfovská 3 (Draci) - Dobrá Voda 2
5 : 5
Dobrá Voda 2 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 7
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
3 : 0
Pohůrecká 16.5. - rozpis
Dukelská 4 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
0 : 17
Dukelská 5 - Dukelská 4
3 : 6
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Dukelská 5
7 : 0
Následující turnaje
Dobrá Voda 12.12. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 3 (Sportovci)
3
2
1
0
31 : 8
5
2
Dobrá Voda 2
3
1
1
1
18 : 12
3
3
Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
3
1
0
2
3 : 29
2
4
Rudolfovská 3 (Draci)
3
0
2
1
11 : 14
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.