Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Jakub Binter
Škola
ZŠ Pohůrecká
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
11
Počet branek
0
Starty
16.5. 11:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
10 : 11
0 branek
16.5. 10:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dukelská 1
12 : 12
0 branek
16.5. 09:00
Dukelská 3 - Pohůrecká 2 (Tygři)
3 : 22
0 branek
16.5. 08:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dukelská 2
10 : 9
0 branek
1.3. 10:00
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
25 : 6
0 branek
1.3. 09:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
4 : 14
0 branek
1.3. 08:00
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 2 (Tygři)
12 : 10
0 branek
19.12. 12:30
Grünwaldova 2 (Piraně) - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 3
0 branek
19.12. 11:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
1 : 12
0 branek
19.12. 10:00
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
14 : 4
0 branek
19.12. 09:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
8 : 6
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár 2019 - umístění - výsledky
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 5
2 : 0
Grünwaldova 3 (Monstři) - Borovany 3 (hosté)
3 : 2
Dukelská 4 - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
8 : 1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.