Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Lázeňská školní liga
Rozpis ligy
2017/2018 1. turnaj 22.9.17 - starší
2017/2018 1. turnaj 22.9.17 - mladší
2017/2018 2. turnaj 25.10.17 - mladší
2017/2018 2. turnaj 25.10.17 - starší
2017/2018 3. turnaj - 29.11.17
2017/2018 4. turnaj 14.3.18 - mladší
2017/2018 4. turnaj 14.3.18 - starší
2017/2018 5. turnaj 16.5.18 - mladší
2017/2018 5. turnaj 16.5.18 - starší
2017/2018 6. turnaj - 20.6.18
2018/2019 1.turnaj - 26.9.18 starší
2018/2019 1.turnaj - 26.9.18 mladší
2018/2019 2. turnaj 28.11.18 - starší
2018/2019 2. turnaj 28.11.18 - mladší
2018/2019 3. turnaj 23.1.19
2018/2019 4.turnaj 17.4.19 - mladší
2018/2019 4.turnaj 17.4.19 - starší
2018/2019 5.turnaj 15.5.19
2019/2020 1. turnaj 2.10.19 - mladší
2019/2020 1. turnaj 2.10.19 - starší
2019/2020 - 2. turnaj 11.12.19 - mladší
2019/2020 - 2.turnaj 11.12.19 - starší
2019/2020 - 3. turnaj 22.1.20 - 1. třídy A
2019/2020 - 3. turnaj 22.1.20 - 1. třídy B
2019/2020 4. turnaj 11.3.20 - mladší
2019/2020 4. turnaj 11.3.20 - starší
Turnaj
Turnaj v miniházené 2019
Turnaj- 2018/2019
Turnaj 2019_2020
1. turnaj miniházené
1/2018. turnaj v miniházené
2. turnaj v miniházené
2.Turnaj v miniházené 2019
2/2018. turnaj v miniházené
3/2018turnaj v miniházené
85 - Poslední turnaj ve Stupně
86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích
87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019
88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019
89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019
90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019
91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019
92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018
93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018
94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018
95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018
96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018
97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017
98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017
99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
ZŠ Horka
Škola
ZŠ a MŠ Horka nad Moravou
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
28
Počet branek
320
Starty
18.10. 13:30
ZŠ Holečkova 2 - ZŠ Horka nad Moravou
7 : 14
14 branek
18.10. 12:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ 8. května
10 : 8
10 branek
18.10. 11:00
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
13 : 12
12 branek
18.10. 10:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova
13 : 8
13 branek
17.10. 13:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "A"
5 : 14
5 branek
17.10. 12:00
ZŠ Heyrovského 1 - ZŠ Horka nad Moravou
3 : 5
5 branek
17.10. 11:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nemilany
10 : 6
10 branek
17.10. 09:30
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
10 : 13
13 branek
5.5. 01:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova
21 : 11
21 branek
5.5. 00:00
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
9 : 18
18 branek
3.4. 07:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Heyrovského 2
12 : 2
12 branek
3.4. 04:30
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
13 : 17
17 branek
3.4. 04:00
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Horka nad Moravou
11 : 15
15 branek
3.4. 02:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Heyrovského 1
16 : 5
16 branek
3.4. 00:30
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Horka nad Moravou
14 : 11
11 branek
4.5. 13:00
ZŠ Nedvědova - ZŠ Horka nad Moravou
11 : 18
18 branek
4.5. 12:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
17 : 14
17 branek
4.5. 10:30
ZŠ 8. května - ZŠ Horka nad Moravou
8 : 12
12 branek
2.5. 13:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "A"
9 : 12
9 branek
2.5. 12:00
ZŠ Nemilany - ZŠ Horka nad Moravou
13 : 7
7 branek
2.5. 11:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
1 : 5
1 branek
2.5. 09:30
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Horka nad Moravou
9 : 9
9 branek
1.3. 09:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nemilany
4 : 23
4 branek
1.3. 08:00
ZŠ Heyrovského 1 - ZŠ Horka nad Moravou
4 : 7
7 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
2019/2020 - 3. turnaj 22.1.20 - 1. třídy B - výsledky
LK 1. třída II. - DR 1. třída III.
--
VH 1. třída II. - DR 1. třída II.
--
DR 1. třída III. - VH 1. třída II.
--
JIH 1. třída II. - LK 1. třída II.
--
DR 1. třída II. - DR 1. třída III.
--
VH 1. třída II. - JIH 1. třída II.
--
JIH 1. třída II. - DR 1. třída II.
--
LK 1. třída II. - VH 1. třída II.
--
DR 1. třída II. - LK 1. třída II.
--
DR 1. třída III. - JIH 1. třída II.
--
2019/2020 4. turnaj 11.3.20 - mladší - rozpis
JIH 2. a 3. třída I. - VH 2. a 3. třída
11.3. 09:00
DR 2. a 3. třída - ÚŠ 2. a 3. třída
11.3. 09:15
VH 2. a 3. třída - DR 2. a 3. třída
11.3. 09:30
LK 2. a 3. třída - JIH 2. a 3. třída I.
11.3. 10:00
DR 2. a 3. třída - LK 2. a 3. třída
11.3. 10:15
ÚŠ 2. a 3. třída - VH 2. a 3. třída
11.3. 10:30
LK 2. a 3. třída - ÚŠ 2. a 3. třída
11.3. 10:45
JIH 2. a 3. třída I. - DR 2. a 3. třída
11.3. 11:00
ÚŠ 2. a 3. třída - JIH 2. a 3. třída I.
11.3. 11:15
VH 2. a 3. třída - LK 2. a 3. třída
11.3. 11:30
Následující turnaje
2019/2020 - 3. turnaj 22.1.20 - 1. třídy B - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DR 1. třída II.
4
0
0
0
0 : 0
0
1
DR 1. třída III.
4
0
0
0
0 : 0
0
1
JIH 1. třída II.
4
0
0
0
0 : 0
0
1
LK 1. třída II.
4
0
0
0
0 : 0
0
1
VH 1. třída II.
4
0
0
0
0 : 0
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.