Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
ZŠ Horka
Škola
ZŠ a MŠ Horka nad Moravou
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
28
Počet branek
320
Starty
18.10. 13:30
ZŠ Holečkova 2 - ZŠ Horka nad Moravou
7 : 14
14 branek
18.10. 12:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ 8. května
10 : 8
10 branek
18.10. 11:00
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
13 : 12
12 branek
18.10. 10:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova
13 : 8
13 branek
17.10. 13:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "A"
5 : 14
5 branek
17.10. 12:00
ZŠ Heyrovského 1 - ZŠ Horka nad Moravou
3 : 5
5 branek
17.10. 11:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nemilany
10 : 6
10 branek
17.10. 09:30
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
10 : 13
13 branek
5.5. 01:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova
21 : 11
21 branek
5.5. 00:00
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
9 : 18
18 branek
3.4. 07:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Heyrovského 2
12 : 2
12 branek
3.4. 04:30
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
13 : 17
17 branek
3.4. 04:00
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Horka nad Moravou
11 : 15
15 branek
3.4. 02:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Heyrovského 1
16 : 5
16 branek
3.4. 00:30
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Horka nad Moravou
14 : 11
11 branek
4.5. 13:00
ZŠ Nedvědova - ZŠ Horka nad Moravou
11 : 18
18 branek
4.5. 12:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
17 : 14
17 branek
4.5. 10:30
ZŠ 8. května - ZŠ Horka nad Moravou
8 : 12
12 branek
2.5. 13:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "A"
9 : 12
9 branek
2.5. 12:00
ZŠ Nemilany - ZŠ Horka nad Moravou
13 : 7
7 branek
2.5. 11:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
1 : 5
1 branek
2.5. 09:30
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Horka nad Moravou
9 : 9
9 branek
1.3. 09:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nemilany
4 : 23
4 branek
1.3. 08:00
ZŠ Heyrovského 1 - ZŠ Horka nad Moravou
4 : 7
7 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C - výsledky
RUDOLFOV A - Dobrá Voda 1
2 : 0
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 3
2 : 5
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
7 : 5
Dobrá Voda 1 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
0 : 11
Dukelská 3 - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 9
RUDOLFOV A - Rudolfovská 1 (Štiky)
1 : 7
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dobrá Voda 1
6 : 0
Pohůrecká 2 (Tygři) - RUDOLFOV A
8 : 0
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dukelská 3
8 : 5
Dobrá Voda 1 - Dukelská 3
0 : 8
RUDOLFOV A - Grünwaldova 1 (Red Shark)
3 : 7
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
5 : 5
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dobrá Voda 1
9 : 0
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Rudolfovská 1 (Štiky)
5 : 7
Dukelská 3 - RUDOLFOV A
6 : 0
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění - rozpis
Dobrá Voda 1 - Dobrá Voda 2
2 : 1
RUDOLFOV A - Rudolfovská 2 (Buldoci)
6 : 2
Dukelská 3 - Pohůrecká 1 (Méďové)
4 : 1
Grünwaldova 1 (Red Shark) - RUDOLFOV B
11 : 0
Pohůrecká 2 (Tygři) - Borovany 2
11 : 5
Rudolfovská 1 (Štiky) - Grünwaldova 2 (Piraně)
5 : 0
Následující turnaje
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 2 (Tygři)
5
4
1
0
38 : 16
9
2
Rudolfovská 1 (Štiky)
5
3
1
1
27 : 16
7
3
Grünwaldova 1 (Red Shark)
5
3
0
2
36 : 22
6
4
Dukelská 3
5
3
0
2
30 : 19
6
5
RUDOLFOV A
5
1
0
4
6 : 28
2
6
Dobrá Voda 1
5
0
0
5
0 : 36
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.