Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Poděbradská školní liga - mladší
Poděbradská školní liga - starší
Rozpis ligy
1 kolo
2.kolo
3. kolo - Zrušeno
4. kolo - Zrušeno
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Marek Husár
Škola
ZŠ Kamenná stezka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
25
Počet branek
13
Starty
13.12. 12:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 11
1 branek
13.12. 12:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
9 : 20
0 branek
13.12. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
16 : 3
1 branek
13.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
9 : 12
1 branek
15.11. 13:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
14 : 16
2 branek
15.11. 11:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
9 : 12
0 branek
15.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
5 : 21
1 branek
15.11. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
25 : 7
1 branek
24.5. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
7 : 11
0 branek
24.5. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
15 : 16
0 branek
24.5. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
14 : 24
0 branek
24.5. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
20 : 13
1 branek
22.3. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
12 : 9
0 branek
22.3. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
16 : 12
0 branek
22.3. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
22 : 7
0 branek
22.3. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
19 : 9
2 branek
7.12. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
12 : 26
2 branek
7.12. 09:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 15
0 branek
7.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
15 : 16
0 branek
20.4. 10:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 12
0 branek
20.4. 10:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 2
0 branek
20.4. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 11
0 branek
16.3. 10:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
1 : 18
0 branek
16.3. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 12
1 branek
16.3. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
6 : 24
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
2.kolo - výsledky
ZŠ JEDNA RADOST - starší - MZŠ Dymokury - starší
:
ZŠ TGM starší - 1 - ZŠ Václava Havla - starší
:
ZŠ Libice n/C - 1 - starší - ZŠ TGM starší - 2
:
MZŠ Dymokury - starší - ZŠ TGM starší - 1
:
ZŠ Václava Havla - starší - ZŠ TGM starší - 2
:
ZŠ JEDNA RADOST - starší - ZŠ Libice n/C - 1 - starší
:
ZŠ JEDNA RADOST - starší - ZŠ TGM starší - 1
:
ZŠ Libice n/C - 1 - starší - ZŠ Václava Havla - starší
:
ZŠ TGM starší - 2 - MZŠ Dymokury - starší
:
ZŠ TGM starší - 1 - ZŠ Libice n/C - 1 - starší
:
ZŠ JEDNA RADOST - starší - ZŠ TGM starší - 2
:
MZŠ Dymokury - starší - ZŠ Václava Havla - starší
:
3. kolo - Zrušeno - rozpis
Následující turnaje
2.kolo - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Václava Havla - starší
4
4
0
0
8 : 0
8
2
ZŠ TGM starší - 2
4
3
0
1
6 : 2
6
3
MZŠ Dymokury - starší
4
2
0
2
4 : 4
4
4
ZŠ JEDNA RADOST - starší
4
1
1
2
3 : 5
3
4
ZŠ TGM starší - 1
4
1
1
2
3 : 5
3
6
ZŠ Libice n/C - 1 - starší
4
0
0
4
0 : 8
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.