Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Lukáš Cejtchaml
Škola
ZŠ Opava, Otická 18, příspěvková org.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
24
Počet branek
19
Starty
3.12. 16:30
Slavkov 2 - Otická 2
2 : 0
0 branek
3.12. 12:30
Vrchní - Otická
2 : 0
0 branek
13.11. 13:00
Otická 4 - Vrchní 4
0 : 2
1 branek
13.11. 11:00
Šrámkova 4 - Otická 4
2 : 0
1 branek
13.11. 09:30
Otická 4 - Beneše 4
0 : 2
0 branek
13.11. 08:30
Krnovská - Otická 4
2 : 0
1 branek
3.5. 11:00
Otická - Beneše
2 : 0
1 branek
3.5. 10:30
Vrchní - Otická
0 : 2
1 branek
3.5. 09:30
Šrámkova 1 - Otická
0 : 2
1 branek
3.5. 09:30
Otická - Beneše
0 : 2
1 branek
3.5. 09:00
Vrchní - Otická
0 : 2
1 branek
3.5. 08:30
Šrámkova 1 - Otická
2 : 0
1 branek
21.3. 18:00
Otická 2 - Mařádkova 2
2 : 0
1 branek
21.3. 16:00
Beneše 3 - Otická 2
0 : 2
1 branek
21.3. 14:30
Otická 2 - Šrámkova 3
2 : 0
1 branek
21.3. 13:30
Vrchní 3 - Otická 2
0 : 2
1 branek
29.11. 17:30
Šrámkova 3 - Otická 2
1 : 1
0 branek
29.11. 16:30
Otická 2 - Beneše 3
0 : 2
1 branek
29.11. 14:00
Otická 2 - Mařádkova 2
0 : 2
1 branek
29.11. 13:30
Slavkov - Otická 2
2 : 0
1 branek
29.11. 11:30
Otická 2 - Vrchní 3
0 : 2
1 branek
20.11. 10:30
Otická - Beneše
2 : 0
1 branek
20.11. 10:00
Šrámkova 1 - Otická
2 : 0
0 branek
20.11. 09:00
Otická - Vrchní
2 : 0
1 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Pohůrecká 19.10. - výsledky
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 3 (Draci)
12 : 8
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
1 : 10
Rudolfovská 3 (Draci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
10 : 0
Grünwaldova 25.10. - rozpis
Grünwaldova 3 (Monstři) - Dukelská 4
17 : 2
Grünwaldova 4 (Blesci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 12
Dukelská 4 - Grünwaldova 4 (Blesci)
3 : 6
Následující turnaje
Pohůrecká 19.10. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 3 (Sportovci)
2
2
0
0
22 : 9
4
2
Rudolfovská 3 (Draci)
2
1
0
1
18 : 12
2
3
Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
2
0
0
2
1 : 20
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.