Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Zlínská školní liga ml.
Rozpis ligy
Celoroční soutěž ml.
Listopad 2019
Leden 2020
Březen 2020
Květen 2020
Zlínská školní liga st.
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Adam Tvrdík
Škola
ZŠ T.G.Masaryka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
26
Počet branek
4
Starty
24.5. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
20 : 21
0 branek
24.5. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
15 : 16
0 branek
24.5. 10:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
15 : 17
0 branek
24.5. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
19 : 11
0 branek
26.4. 12:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
6 : 24
0 branek
26.4. 11:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
10 : 12
0 branek
26.4. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
18 : 20
0 branek
26.4. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
20 : 11
0 branek
7.12. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
22 : 9
3 branek
7.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 13
0 branek
7.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
13 : 10
0 branek
2.11. 10:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
18 : 22
0 branek
2.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
23 : 25
0 branek
2.11. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
7 : 14
0 branek
20.4. 10:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 12
0 branek
20.4. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 5
0 branek
20.4. 08:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
22 : 5
0 branek
16.3. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 12
0 branek
16.3. 09:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
17 : 17
0 branek
16.3. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
6 : 24
0 branek
1.12. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
27 : 14
0 branek
1.12. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 9
1 branek
1.12. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 28
0 branek
3.11. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 26
0 branek
3.11. 09:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 6
0 branek
3.11. 08:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
13 : 14
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Leden 2020 - výsledky
Lukov MCH - Mysločovice M
11 : 7
Tečovice - Lukov MD
10 : 1
Mysločovice M - Lukov MD
10 : 2
Lukov MCH - Tečovice
16 : 6
Tečovice - Mysločovice M
4 : 10
Lukov MD - Lukov MCH
0 : 17
Březen 2020 - rozpis
Mysločovice M - Lukov MCH
16.3. 08:00
Tečovice - Lukov MD
16.3. 08:30
Lukov MCH - Lukov MD
16.3. 09:00
Mysločovice M - Tečovice
16.3. 09:30
Tečovice - Lukov MCH
16.3. 10:00
Lukov MD - Mysločovice M
16.3. 10:30
Následující turnaje
Leden 2020 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lukov MCH
3
3
0
0
44 : 13
6
2
Mysločovice M
3
2
0
1
27 : 17
4
3
Tečovice
3
1
0
2
20 : 27
2
4
Lukov MD
3
0
0
3
3 : 37
0
Tabulka střelců
Vojtěch TOBOLÍK
Lukov MCH
30
Jaromír MĚŘIL
Mysločovice M
26
Tomáš ŽŮREK
Mysločovice M
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.