Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Rozpis ligy
1. turnaj 4-5
1.turnaj 1-3
2. turnaj 4-5
2. turnaj 1-3
3.turnaj 4-5
3. turnaj 1-3
4.turnaj 4-5
4. turnaj 1-3
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Adam Tvrdík
Škola
ZŠ T.G.Masaryka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
26
Počet branek
4
Starty
24.5. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
20 : 21
0 branek
24.5. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
15 : 16
0 branek
24.5. 10:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
15 : 17
0 branek
24.5. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
19 : 11
0 branek
26.4. 12:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
6 : 24
0 branek
26.4. 11:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
10 : 12
0 branek
26.4. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
18 : 20
0 branek
26.4. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
20 : 11
0 branek
7.12. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
22 : 9
3 branek
7.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 13
0 branek
7.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
13 : 10
0 branek
2.11. 10:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
18 : 22
0 branek
2.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
23 : 25
0 branek
2.11. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
7 : 14
0 branek
20.4. 10:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 12
0 branek
20.4. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 5
0 branek
20.4. 08:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
22 : 5
0 branek
16.3. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 12
0 branek
16.3. 09:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
17 : 17
0 branek
16.3. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
6 : 24
0 branek
1.12. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
27 : 14
0 branek
1.12. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 9
1 branek
1.12. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 28
0 branek
3.11. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 26
0 branek
3.11. 09:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 6
0 branek
3.11. 08:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
13 : 14
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
4.turnaj 4-5 - výsledky
Měnín 4-5 - Újezdští jestřábi
3 : 19
Tennessee - Sokolíci Sokolnice
16 : 19
Újezdští jestřábi - Sokolíci Sokolnice
27 : 11
Měnín 4-5 - Tennessee
7 : 9
Tennessee - Újezdští jestřábi
10 : 18
Sokolíci Sokolnice - Měnín 4-5
18 : 11
4.turnaj 4-5 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Újezdští jestřábi
3
3
0
0
64 : 24
6
2
Sokolíci Sokolnice
3
2
0
1
48 : 54
4
3
Tennessee
3
1
0
2
35 : 44
2
4
Měnín 4-5
3
0
0
3
21 : 46
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.