Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Bohdalecká
Osmička
Praha
Prokopská
Rozpis ligy
Skalka
Šestka
Uhříněvská
Zličínská
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Veronika Dlouhá
Škola
ZŠ a MŠ Stupno
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
29
Počet branek
29
Starty
20.6. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
21 : 24
2 branek
20.6. 08:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice B - dívky
13 : 10
3 branek
20.6. 07:30
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
8 : 24
0 branek
21.5. 10:00
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
15 : 7
0 branek
21.5. 08:30
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
14 : 6
1 branek
21.5. 08:00
Radnice B - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 14
0 branek
9.10. 09:30
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
19 : 3
2 branek
9.10. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
3 : 10
1 branek
25.9. 10:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
6 : 6
1 branek
25.9. 08:30
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 10
2 branek
25.9. 08:00
Radnice B - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 8
2 branek
20.9. 10:00
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 6
3 branek
20.9. 09:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice B - dívky
8 : 4
2 branek
20.9. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
6 : 9
1 branek
13.6. 10:30
Radnice B - dívky - ZŠ Stupno - dívky
7 : 6
0 branek
13.6. 09:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
8 : 7
0 branek
13.6. 08:00
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
3 : 1
0 branek
6.6. 10:30
Radnice B - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 24
2 branek
6.6. 09:30
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
9 : 5
0 branek
6.6. 08:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
9 : 10
0 branek
20.10. 10:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
13 : 3
2 branek
20.10. 09:00
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
5 : 7
1 branek
20.10. 08:30
Radnice B - dívky - ZŠ Stupno - dívky
5 : 15
0 branek
11.10. 10:00
Radnice B - dívky - ZŠ Stupno - dívky
5 : 2
0 branek
11.10. 09:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
0 : 3
0 branek
11.10. 08:00
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
7 : 3
0 branek
13.9. 10:00
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
4 : 2
0 branek
13.9. 09:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice B - dívky
7 : 3
2 branek
13.9. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
6 : 7
2 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Hranická školní liga "mladší" jedna - 2.kolo (2019/20) - výsledky
Orli - Netopýři
2 : 3
Lvíčata - Lišky
0 : 5
Netopýři - Lvíčata
18 : 2
Amazoni - Orli
0 : 5
Lvíčata - Amazoni
0 : 2
Lišky - Netopýři
3 : 4
Amazoni - Lišky
0 : 4
Orli - Lvíčata
14 : 0
Lišky - Orli
3 : 8
Netopýři - Amazoni
6 : 0
Hranická školní liga "mladší" jedna - 2.kolo (2019/20) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Netopýři
4
4
0
0
31 : 7
8
2
Orli
4
3
0
1
29 : 6
6
3
Lišky
4
2
0
2
15 : 12
4
4
Amazoni
4
1
0
3
2 : 15
2
5
Lvíčata
4
0
0
4
2 : 39
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.