Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Lovecká sezóna (4.-5. třída)
LTM ŠL (1.-3. třída)
Rozpis ligy
Turnaj #01/Pá 20.10.
Turnaj #02/St 25.10.
Turnaj #03/Čt 16.11.
Turnaj #04/Pá 24.11.
Turnaj #05/Pá 8.12.
Turnaj #06/Pá 15.12.
Turnaj #07/Pá 12.1.
Turnaj #08/Pá 19.1.
Turnaj #09/Pá 9.2.
Turnaj #10/Pá 23.2.
Turnaj #11/Pá 16.3.
Turnaj #12/Pá 23.3.
Turnaj #13/Pá 20.4.
Turnaj #14/Pá 27.4.
Turnaj FINÁLE/Pá 8.6.
LTM ŠL (4.-5. třída)
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Petr Krejčí
Škola
ZŠ a MŠ Radnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
34
Počet branek
124
Starty
20.6. 11:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
21 : 13
7 branek
20.6. 10:30
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice A - chlapci
11 : 21
7 branek
20.6. 10:00
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
16 : 14
8 branek
20.6. 08:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
2 : 14
3 branek
23.5. 12:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
2 : 11
1 branek
23.5. 10:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
11 : 6
1 branek
23.5. 09:00
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
9 : 9
4 branek
9.10. 11:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
14 : 17
7 branek
9.10. 10:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
14 : 8
7 branek
9.10. 09:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
13 : 13
1 branek
9.10. 08:30
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
11 : 6
6 branek
25.9. 11:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
9 : 13
7 branek
25.9. 11:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
11 : 6
1 branek
25.9. 09:00
Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci
37 : 33
16 branek
25.9. 07:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
3 : 2
1 branek
20.9. 11:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
4 : 12
5 branek
20.9. 10:00
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
25 : 8
13 branek
20.9. 09:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
5 : 10
5 branek
20.9. 08:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
15 : 4
6 branek
13.6. 17:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
8 : 3
0 branek
13.6. 15:30
ZŠ Stupno B - chlapci - Radnice B - chlapci
3 : 7
1 branek
13.6. 15:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
8 : 8
0 branek
13.6. 12:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
6 : 9
0 branek
13.6. 09:30
Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci
28 : 25
0 branek
13.6. 08:30
ZŠ Chrást B - chlapci - Radnice B - chlapci
4 : 9
0 branek
6.6. 17:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
5 : 6
0 branek
6.6. 16:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Stupno B - chlapci
17 : 6
2 branek
6.6. 13:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice B - chlapci
6 : 9
3 branek
6.6. 11:00
Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci
31 : 25
6 branek
6.6. 10:00
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice B - chlapci
9 : 6
1 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Turnaj #04/Pá 24.11. - výsledky
ŠIKULOVÉ - BORCI
:
ŠAMANI 2 - LOVCI z T.
:
BORCI - ŠAMANI 2
:
MINILOVCI - ŠIKULOVÉ
:
ŠAMANI 2 - MINILOVCI
:
LOVCI z T. - BORCI
:
MINILOVCI - LOVCI z T.
:
ŠIKULOVÉ - ŠAMANI 2
:
LOVCI z T. - ŠIKULOVÉ
:
BORCI - MINILOVCI
:
Turnaj #05/Pá 8.12. - rozpis
CHICKADEES 2 - LOVCI z T.
8.12. 08:30
LOVCI DDM - ŠIKULOVÉ
8.12. 09:00
LOVCI z T. - LOVCI DDM
8.12. 09:30
SVIŠTI - CHICKADEES 2
8.12. 10:00
LOVCI DDM - SVIŠTI
8.12. 10:30
ŠIKULOVÉ - LOVCI z T.
8.12. 11:00
SVIŠTI - ŠIKULOVÉ
8.12. 11:30
CHICKADEES 2 - LOVCI DDM
8.12. 12:00
ŠIKULOVÉ - CHICKADEES 2
8.12. 12:30
LOVCI z T. - SVIŠTI
8.12. 13:00
Následující turnaje
Turnaj #04/Pá 24.11. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
BORCI
4
0
4
0
4 : 4
4
1
LOVCI z T.
4
0
4
0
4 : 4
4
1
MINILOVCI
4
0
4
0
4 : 4
4
1
ŠAMANI 2
4
0
4
0
4 : 4
4
1
ŠIKULOVÉ
4
0
4
0
4 : 4
4
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.