Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Zlínská školní liga ml.
Rozpis ligy
Celoroční soutěž ml.
Listopad 2019
Leden 2020
Březen 2020
Květen 2020
Zlínská školní liga st.
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Štěpán Valeš
Škola
ZŠ Kamenná stezka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
38
Počet branek
119
Starty
13.12. 12:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 11
3 branek
13.12. 12:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
9 : 20
5 branek
13.12. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
16 : 3
1 branek
13.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
9 : 12
3 branek
15.11. 13:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
14 : 16
5 branek
15.11. 11:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
9 : 12
6 branek
15.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
5 : 21
1 branek
15.11. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
25 : 7
3 branek
24.5. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
7 : 11
0 branek
24.5. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
15 : 16
6 branek
24.5. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
14 : 24
5 branek
24.5. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
20 : 13
4 branek
26.4. 13:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
8 : 8
2 branek
26.4. 11:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
10 : 12
1 branek
26.4. 10:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 10
2 branek
26.4. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
8 : 16
6 branek
22.3. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
12 : 9
5 branek
22.3. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
16 : 12
5 branek
22.3. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
22 : 7
5 branek
22.3. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
19 : 9
1 branek
7.12. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
12 : 26
5 branek
7.12. 09:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 15
2 branek
7.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
15 : 16
1 branek
2.11. 11:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
21 : 6
0 branek
2.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
16 : 20
3 branek
2.11. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
7 : 14
1 branek
20.4. 10:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 12
3 branek
20.4. 10:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 2
1 branek
20.4. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 11
5 branek
16.3. 10:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
1 : 18
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Celoroční soutěž ml. - výsledky
Lukov MD - Tečovice
--
Mysločovice M - Lukov MCH
13 : 11
Tečovice - Mysločovice M
3 : 9
Lukov MD - Lukov MCH
4 : 15
Lukov MCH - Tečovice
--
Mysločovice M - Lukov MD
18 : 1
Lukov MD - Tečovice
1 : 10
Mysločovice M - Lukov MCH
7 : 11
Tečovice - Mysločovice M
4 : 10
Lukov MD - Lukov MCH
0 : 17
Lukov MCH - Tečovice
16 : 6
Mysločovice M - Lukov MD
10 : 2
Lukov MD - Tečovice
--
Mysločovice M - Lukov MCH
--
Tečovice - Mysločovice M
--
Lukov MD - Lukov MCH
--
Lukov MCH - Tečovice
--
Mysločovice M - Lukov MD
--
Lukov MD - Tečovice
--
Mysločovice M - Lukov MCH
--
Tečovice - Mysločovice M
--
Lukov MD - Lukov MCH
--
Lukov MCH - Tečovice
--
Mysločovice M - Lukov MD
--
Listopad 2019 - rozpis
Lukov MD - Tečovice
18.11. 08:30
Mysločovice M - Lukov MCH
13 : 11
Tečovice - Lukov MCH
18.11. 09:30
Lukov MD - Mysločovice M
1 : 18
Mysločovice M - Tečovice
9 : 3
Lukov MCH - Lukov MD
15 : 4
Následující turnaje
Celoroční soutěž ml. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mysločovice M
12
5
0
1
67 : 32
10
2
Lukov MCH
12
4
0
1
70 : 30
8
3
Tečovice
12
1
0
3
23 : 36
2
4
Lukov MD
12
0
0
5
8 : 70
0
Tabulka střelců
Vojtěch TOBOLÍK
Lukov MCH
30
Jaromír MĚŘIL
Mysločovice M
26
Tomáš ŽŮREK
Mysločovice M
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.