Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Zlínská školní liga ml.
Rozpis ligy
Celoroční soutěž ml.
Listopad 2019
Leden 2020
Březen 2020
Květen 2020
Zlínská školní liga st.
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Natálie Svobodová
Škola
ZŠ Žižkov, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
35
Počet branek
55
Starty
13.12. 12:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 11
1 branek
13.12. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
11 : 17
1 branek
13.12. 11:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
20 : 13
1 branek
13.12. 09:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
17 : 16
2 branek
15.11. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
10 : 30
7 branek
15.11. 12:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
16 : 12
2 branek
15.11. 10:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
8 : 26
6 branek
15.11. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
25 : 7
5 branek
24.5. 12:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
13 : 23
1 branek
24.5. 10:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
15 : 17
0 branek
24.5. 09:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
20 : 23
0 branek
24.5. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
20 : 13
0 branek
26.4. 12:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
10 : 19
1 branek
26.4. 10:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 10
1 branek
26.4. 09:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
11 : 12
2 branek
26.4. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
20 : 11
0 branek
22.3. 12:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
19 : 17
0 branek
22.3. 10:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
23 : 20
3 branek
22.3. 09:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
11 : 32
5 branek
22.3. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
19 : 9
2 branek
7.12. 10:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
17 : 19
0 branek
7.12. 09:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 15
0 branek
7.12. 08:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
24 : 23
0 branek
2.11. 11:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
21 : 6
1 branek
2.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
23 : 25
4 branek
2.11. 09:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
22 : 22
0 branek
16.3. 10:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
1 : 18
0 branek
16.3. 09:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
17 : 17
0 branek
16.3. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
6 : 25
1 branek
1.12. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
27 : 14
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2024
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Leden 2020 - výsledky
Lukov MCH - Mysločovice M
11 : 7
Tečovice - Lukov MD
10 : 1
Mysločovice M - Lukov MD
10 : 2
Lukov MCH - Tečovice
16 : 6
Tečovice - Mysločovice M
4 : 10
Lukov MD - Lukov MCH
0 : 17
Březen 2020 - rozpis
Mysločovice M - Lukov MCH
16.3. 08:00
Tečovice - Lukov MD
16.3. 08:30
Lukov MCH - Lukov MD
16.3. 09:00
Mysločovice M - Tečovice
16.3. 09:30
Tečovice - Lukov MCH
16.3. 10:00
Lukov MD - Mysločovice M
16.3. 10:30
Následující turnaje
Leden 2020 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lukov MCH
3
3
0
0
44 : 13
6
2
Mysločovice M
3
2
0
1
27 : 17
4
3
Tečovice
3
1
0
2
20 : 27
2
4
Lukov MD
3
0
0
3
3 : 37
0
Tabulka střelců
Vojtěch TOBOLÍK
Lukov MCH
30
Jaromír MĚŘIL
Mysločovice M
26
Tomáš ŽŮREK
Mysločovice M
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.