Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Zlínská školní liga ml.
Rozpis ligy
Celoroční soutěž ml.
Listopad 2019
Leden 2020
Březen 2020
Květen 2020
Zlínská školní liga st.
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Sebastian Brož
Škola
ZŠ a MŠ Stupno
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
39
Počet branek
31
Starty
16.10. 12:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
12 : 3
0 branek
16.10. 11:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
7 : 4
0 branek
16.10. 10:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
8 : 10
0 branek
16.10. 09:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
6 : 9
0 branek
9.10. 11:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
8 : 0
0 branek
9.10. 09:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
3 : 12
1 branek
9.10. 08:30
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
3 : 4
1 branek
9.10. 08:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
2 : 6
0 branek
25.9. 04:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
8 : 5
2 branek
25.9. 03:30
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
6 : 8
3 branek
25.9. 01:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
10 : 2
1 branek
25.9. 00:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
4 : 15
1 branek
20.6. 11:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
21 : 13
0 branek
20.6. 11:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
15 : 6
6 branek
20.6. 09:00
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
24 : 21
0 branek
20.6. 07:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
19 : 23
0 branek
23.5. 12:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
2 : 11
1 branek
23.5. 10:00
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
13 : 10
0 branek
23.5. 08:30
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
8 : 5
0 branek
23.5. 07:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
2 : 10
4 branek
9.10. 11:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
14 : 17
1 branek
9.10. 09:30
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
9 : 8
1 branek
9.10. 08:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
7 : 5
1 branek
9.10. 07:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
10 : 10
0 branek
25.9. 11:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
11 : 6
0 branek
25.9. 08:30
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
8 : 8
3 branek
25.9. 08:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
3 : 4
0 branek
20.9. 12:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
8 : 7
0 branek
20.9. 10:30
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
3 : 13
1 branek
20.9. 09:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
5 : 10
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2024
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Leden 2020 - výsledky
Lukov MCH - Mysločovice M
11 : 7
Tečovice - Lukov MD
10 : 1
Mysločovice M - Lukov MD
10 : 2
Lukov MCH - Tečovice
16 : 6
Tečovice - Mysločovice M
4 : 10
Lukov MD - Lukov MCH
0 : 17
Březen 2020 - rozpis
Mysločovice M - Lukov MCH
16.3. 08:00
Tečovice - Lukov MD
16.3. 08:30
Lukov MCH - Lukov MD
16.3. 09:00
Mysločovice M - Tečovice
16.3. 09:30
Tečovice - Lukov MCH
16.3. 10:00
Lukov MD - Mysločovice M
16.3. 10:30
Následující turnaje
Leden 2020 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lukov MCH
3
3
0
0
44 : 13
6
2
Mysločovice M
3
2
0
1
27 : 17
4
3
Tečovice
3
1
0
2
20 : 27
2
4
Lukov MD
3
0
0
3
3 : 37
0
Tabulka střelců
Vojtěch TOBOLÍK
Lukov MCH
30
Jaromír MĚŘIL
Mysločovice M
26
Tomáš ŽŮREK
Mysločovice M
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.