Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Poděbradská školní liga - mladší
Poděbradská školní liga - starší
Rozpis ligy
1 kolo
2.kolo
3. kolo - Zrušeno
4. kolo - Zrušeno
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Ondřej Nejedlý
Škola
ZŠ Borovany
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
19
Počet branek
0
Starty
24.5. 12:30
Grünwaldova 2 (Piraně) - Borovany 1
7 : 8
0 branek
24.5. 11:00
Borovany 1 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
4 : 13
0 branek
24.5. 10:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Borovany 1
10 : 5
0 branek
24.5. 09:30
Borovany 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
6 : 19
0 branek
25.1. 14:00
Borovany 2 - Borovany 1
7 : 9
0 branek
25.1. 13:30
Dukelská 3 - Borovany 2
15 : 11
0 branek
25.1. 11:30
Borovany 2 - Dukelská 1
18 : 3
0 branek
25.1. 10:00
Dukelská 4 - Borovany 2
9 : 12
0 branek
25.1. 09:00
Borovany 2 - Dukelská 2
8 : 14
0 branek
8.11. 15:00
Borovany 1 - Rudolfovská 1 (Štiky)
3 : 9
0 branek
8.11. 12:30
Borovany 1 - Dukelská 3
6 : 0
0 branek
8.11. 12:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Borovany 1
2 : 5
0 branek
8.11. 12:00
Dobrá Voda 1 - Borovany 1
7 : 3
0 branek
8.11. 10:00
Borovany 1 - Dukelská 1
0 : 2
0 branek
8.11. 08:30
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Borovany 1
3 : 1
0 branek
19.10. 12:00
Rudolfovská 1 (Štiky) - Borovany 1
26 : 5
0 branek
19.10. 11:30
Borovany 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
5 : 17
0 branek
19.10. 09:30
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Borovany 1
9 : 2
0 branek
19.10. 08:00
Borovany 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
8 : 11
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
2.kolo - výsledky
ZŠ JEDNA RADOST - starší - MZŠ Dymokury - starší
:
ZŠ TGM starší - 1 - ZŠ Václava Havla - starší
:
ZŠ Libice n/C - 1 - starší - ZŠ TGM starší - 2
:
MZŠ Dymokury - starší - ZŠ TGM starší - 1
:
ZŠ Václava Havla - starší - ZŠ TGM starší - 2
:
ZŠ JEDNA RADOST - starší - ZŠ Libice n/C - 1 - starší
:
ZŠ JEDNA RADOST - starší - ZŠ TGM starší - 1
:
ZŠ Libice n/C - 1 - starší - ZŠ Václava Havla - starší
:
ZŠ TGM starší - 2 - MZŠ Dymokury - starší
:
ZŠ TGM starší - 1 - ZŠ Libice n/C - 1 - starší
:
ZŠ JEDNA RADOST - starší - ZŠ TGM starší - 2
:
MZŠ Dymokury - starší - ZŠ Václava Havla - starší
:
3. kolo - Zrušeno - rozpis
Následující turnaje
2.kolo - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Václava Havla - starší
4
4
0
0
8 : 0
8
2
ZŠ TGM starší - 2
4
3
0
1
6 : 2
6
3
MZŠ Dymokury - starší
4
2
0
2
4 : 4
4
4
ZŠ JEDNA RADOST - starší
4
1
1
2
3 : 5
3
4
ZŠ TGM starší - 1
4
1
1
2
3 : 5
3
6
ZŠ Libice n/C - 1 - starší
4
0
0
4
0 : 8
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.