Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Rozpis ligy
1. turnaj 4-5
1.turnaj 1-3
2. turnaj 4-5
2. turnaj 1-3
3.turnaj 4-5
3. turnaj 1-3
4.turnaj 4-5
4. turnaj 1-3
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Lukáš Dítě
Škola
ZŠ a MŠ Radnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
22
Počet branek
7
Starty
13.6. 17:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
8 : 3
0 branek
13.6. 15:30
ZŠ Stupno B - chlapci - Radnice B - chlapci
3 : 7
0 branek
13.6. 15:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
8 : 8
0 branek
13.6. 12:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
6 : 9
0 branek
13.6. 09:30
Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci
28 : 25
0 branek
13.6. 08:30
ZŠ Chrást B - chlapci - Radnice B - chlapci
4 : 9
0 branek
6.6. 18:00
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice A - chlapci
15 : 2
0 branek
6.6. 15:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci
2 : 7
2 branek
6.6. 14:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
10 : 5
0 branek
6.6. 13:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno B - chlapci
7 : 1
0 branek
6.6. 11:00
Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci
31 : 25
0 branek
6.6. 10:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
5 : 10
5 branek
20.10. 15:00
Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci
17 : 20
0 branek
20.10. 12:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
12 : 3
0 branek
20.10. 12:00
ZŠ Chrást B - chlapci - Radnice B - chlapci
2 : 2
0 branek
20.10. 10:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
6 : 1
0 branek
20.10. 08:30
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice B - chlapci
4 : 6
0 branek
13.9. 15:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
7 : 12
0 branek
13.9. 12:30
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice B - chlapci
14 : 10
0 branek
13.9. 12:00
ZŠ Chrást B - chlapci - Radnice B - chlapci
9 : 15
0 branek
13.9. 10:00
Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci
9 : 5
0 branek
13.9. 08:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice B - chlapci
7 : 8
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
4.turnaj 4-5 - výsledky
Měnín 4-5 - Újezdští jestřábi
3 : 19
Tennessee - Sokolíci Sokolnice
16 : 19
Újezdští jestřábi - Sokolíci Sokolnice
27 : 11
Měnín 4-5 - Tennessee
7 : 9
Tennessee - Újezdští jestřábi
10 : 18
Sokolíci Sokolnice - Měnín 4-5
18 : 11
4.turnaj 4-5 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Újezdští jestřábi
3
3
0
0
64 : 24
6
2
Sokolíci Sokolnice
3
2
0
1
48 : 54
4
3
Tennessee
3
1
0
2
35 : 44
2
4
Měnín 4-5
3
0
0
3
21 : 46
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.