Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Rozpis ligy
1. turnaj 4-5
1.turnaj 1-3
2. turnaj 4-5
2. turnaj 1-3
3.turnaj 4-5
3. turnaj 1-3
4.turnaj 4-5
4. turnaj 1-3
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Lukáš Budínský
Škola
ZŠ Zbraslavice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
20
Počet branek
39
Starty
13.12. 12:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
9 : 20
5 branek
13.12. 10:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
9 : 17
2 branek
13.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
8 : 21
4 branek
13.12. 09:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
17 : 16
3 branek
15.11. 13:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
14 : 16
1 branek
15.11. 12:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
21 : 19
1 branek
15.11. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
15 : 13
2 branek
15.11. 10:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
8 : 26
3 branek
24.5. 13:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
13 : 13
0 branek
24.5. 12:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
18 : 18
3 branek
24.5. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
12 : 10
0 branek
24.5. 09:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 5
2 branek
26.4. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 15
3 branek
26.4. 12:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
7 : 6
2 branek
26.4. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 9
0 branek
26.4. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
5 : 7
1 branek
22.3. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 15
0 branek
22.3. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
14 : 12
0 branek
22.3. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
14 : 23
0 branek
22.3. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
8 : 15
7 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
3. turnaj 1-3 - výsledky
Měnín 1-3 - Sokolíčci Sokolníce
--
Myšáci Újezd - Telnice - Borci
30 : 18
Sokolíčci Sokolníce - Telnice - Borci
--
Měnín 1-3 - Myšáci Újezd
8 : 21
Myšáci Újezd - Sokolíčci Sokolníce
--
Telnice - Borci - Měnín 1-3
18 : 13
4.turnaj 4-5 - rozpis
Měnín 4-5 - Újezdští jestřábi
3 : 19
Tennessee - Sokolíci Sokolnice
16 : 19
Újezdští jestřábi - Sokolíci Sokolnice
27 : 11
Měnín 4-5 - Tennessee
7 : 9
Tennessee - Újezdští jestřábi
10 : 18
Sokolíci Sokolnice - Měnín 4-5
18 : 11
Následující turnaje
3. turnaj 1-3 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Myšáci Újezd
3
2
0
0
51 : 26
4
2
Telnice - Borci
3
1
0
1
36 : 43
2
3
Sokolíčci Sokolníce
3
0
0
0
0 : 0
0
4
Měnín 1-3
3
0
0
2
21 : 39
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.