Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Rozpis ligy
1. turnaj 4-5
1.turnaj 1-3
2. turnaj 4-5
2. turnaj 1-3
3.turnaj 4-5
3. turnaj 1-3
4.turnaj 4-5
4. turnaj 1-3
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
ZŠ Horka
Škola
ZŠ a MŠ Horka nad Moravou
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
28
Počet branek
320
Starty
18.10. 13:30
ZŠ Holečkova 2 - ZŠ Horka nad Moravou
7 : 14
14 branek
18.10. 12:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ 8. května
10 : 8
10 branek
18.10. 11:00
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
13 : 12
12 branek
18.10. 10:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova
13 : 8
13 branek
17.10. 13:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "A"
5 : 14
5 branek
17.10. 12:00
ZŠ Heyrovského 1 - ZŠ Horka nad Moravou
3 : 5
5 branek
17.10. 11:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nemilany
10 : 6
10 branek
17.10. 09:30
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
10 : 13
13 branek
5.5. 01:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova
21 : 11
21 branek
5.5. 00:00
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
9 : 18
18 branek
3.4. 07:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Heyrovského 2
12 : 2
12 branek
3.4. 04:30
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
13 : 17
17 branek
3.4. 04:00
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Horka nad Moravou
11 : 15
15 branek
3.4. 02:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Heyrovského 1
16 : 5
16 branek
3.4. 00:30
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Horka nad Moravou
14 : 11
11 branek
4.5. 13:00
ZŠ Nedvědova - ZŠ Horka nad Moravou
11 : 18
18 branek
4.5. 12:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
17 : 14
17 branek
4.5. 10:30
ZŠ 8. května - ZŠ Horka nad Moravou
8 : 12
12 branek
2.5. 13:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "A"
9 : 12
9 branek
2.5. 12:00
ZŠ Nemilany - ZŠ Horka nad Moravou
13 : 7
7 branek
2.5. 11:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
1 : 5
1 branek
2.5. 09:30
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Horka nad Moravou
9 : 9
9 branek
1.3. 09:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nemilany
4 : 23
4 branek
1.3. 08:00
ZŠ Heyrovského 1 - ZŠ Horka nad Moravou
4 : 7
7 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
2. turnaj 1-3 - výsledky
Myšáci Újezd - Měnín 1-3
31 : 10
Telnice - Borci - Sokolíčci Sokolníce
13 : 18
Měnín 1-3 - Sokolíčci Sokolníce
13 : 23
Myšáci Újezd - Telnice - Borci
33 : 16
Telnice - Borci - Měnín 1-3
16 : 21
Sokolíčci Sokolníce - Myšáci Újezd
14 : 28
3.turnaj 4-5 - rozpis
Újezdští jestřábi - Tennessee
37 : 19
Měnín 4-5 - Sokolíci Sokolnice
17.5. 09:30
Tennessee - Sokolíci Sokolnice
17.5. 10:00
Újezdští jestřábi - Měnín 4-5
35 : 17
Měnín 4-5 - Tennessee
19 : 31
Sokolíci Sokolnice - Újezdští jestřábi
17.5. 11:30
Následující turnaje
2. turnaj 1-3 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Myšáci Újezd
3
3
0
0
92 : 40
6
2
Sokolíčci Sokolníce
3
2
0
1
55 : 54
4
3
Měnín 1-3
3
1
0
2
44 : 70
2
4
Telnice - Borci
3
0
0
3
45 : 72
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.