Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Rozpis ligy
1. turnaj 4-5
1.turnaj 1-3
2. turnaj 4-5
2. turnaj 1-3
3.turnaj 4-5
3. turnaj 1-3
4.turnaj 4-5
4. turnaj 1-3
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Jan Prachař
Škola
CZŠ Rudolfovská
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
21
Počet branek
0
Starty
13.11. 13:00
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 5
2 : 0
0 branek
13.11. 10:30
Grünwaldova 3 (Monstři) - Rudolfovská 3 (Draci)
6 : 0
0 branek
13.11. 09:30
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 4
1 : 4
0 branek
13.11. 08:00
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
0 : 14
0 branek
12.12. 10:30
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
3 : 0
0 branek
12.12. 09:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
18 : 0
0 branek
12.12. 08:30
Dobrá Voda 2 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
11 : 0
0 branek
24.5. 14:30
Dukelská 2 - Rudolfovská 1 (Štiky)
2 : 16
0 branek
24.5. 13:30
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 3
18 : 2
0 branek
24.5. 11:00
Rudolfovská 1 (Štiky) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
16 : 5
0 branek
24.5. 10:30
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 1 (Štiky)
5 : 12
0 branek
24.5. 09:00
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
2 : 7
0 branek
24.5. 08:30
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 1
13 : 6
0 branek
24.5. 08:00
Dukelská 4 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
4 : 8
0 branek
1.3. 10:00
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
25 : 6
0 branek
1.3. 09:30
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Rudolfovská 1 (Štiky)
11 : 16
0 branek
1.3. 08:30
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 1 (Méďové)
7 : 16
0 branek
19.10. 12:00
Rudolfovská 1 (Štiky) - Borovany 1
26 : 5
0 branek
19.10. 11:00
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Rudolfovská 1 (Štiky)
9 : 11
0 branek
19.10. 10:30
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
14 : 7
0 branek
19.10. 08:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 1 (Štiky)
16 : 10
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
2. turnaj 1-3 - výsledky
Myšáci Újezd - Měnín 1-3
31 : 10
Telnice - Borci - Sokolíčci Sokolníce
13 : 18
Měnín 1-3 - Sokolíčci Sokolníce
13 : 23
Myšáci Újezd - Telnice - Borci
33 : 16
Telnice - Borci - Měnín 1-3
16 : 21
Sokolíčci Sokolníce - Myšáci Újezd
14 : 28
3.turnaj 4-5 - rozpis
Újezdští jestřábi - Tennessee
37 : 19
Měnín 4-5 - Sokolíci Sokolnice
17.5. 09:30
Tennessee - Sokolíci Sokolnice
17.5. 10:00
Újezdští jestřábi - Měnín 4-5
35 : 17
Měnín 4-5 - Tennessee
19 : 31
Sokolíci Sokolnice - Újezdští jestřábi
17.5. 11:30
Následující turnaje
2. turnaj 1-3 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Myšáci Újezd
3
3
0
0
92 : 40
6
2
Sokolíčci Sokolníce
3
2
0
1
55 : 54
4
3
Měnín 1-3
3
1
0
2
44 : 70
2
4
Telnice - Borci
3
0
0
3
45 : 72
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.