Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Rozpis ligy
Hranická školní liga "smíšená" 23 - 1.kolo (2019/20)
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Mirek Žiga
Škola
ZŠ Opava, Šrámkova 4, příspěvková org.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
29
Počet branek
21
Starty
12.12. 12:30
Beneše 4 - Šrámkova 4
1 : 1
1 branek
12.12. 12:00
Šrámkova 4 - Otická 4
2 : 0
1 branek
12.12. 10:00
Krnovská - Šrámkova 4
0 : 2
1 branek
12.12. 08:30
Šrámkova 4 - Vrchní 4
1 : 1
1 branek
3.12. 15:30
Vrchní 2 - Šrámkova 2
2 : 0
1 branek
3.12. 14:00
Šrámkova 2 - Otická 2
2 : 0
1 branek
3.12. 13:00
Slavkov 2 - Šrámkova 2
2 : 0
1 branek
3.12. 12:30
Šrámkova 2 - Mařádkova
2 : 0
0 branek
13.11. 12:30
Šrámkova 4 - Krnovská
2 : 0
1 branek
13.11. 11:30
Vrchní 4 - Šrámkova 4
2 : 0
0 branek
13.11. 11:00
Šrámkova 4 - Otická 4
2 : 0
1 branek
13.11. 09:00
Beneše 4 - Šrámkova 4
1 : 1
1 branek
5.11. 17:30
Otická 2 - Šrámkova 2
0 : 2
1 branek
5.11. 17:00
Šrámkova 2 - Mařádkova
2 : 0
1 branek
5.11. 15:00
Vrchní 2 - Šrámkova 2
2 : 0
1 branek
5.11. 13:30
Šrámkova 2 - Slavkov
1 : 1
1 branek
28.5. 13:00
Šrámkova 4 - Slavkov 2
0 : 2
1 branek
28.5. 12:00
Vrchní 4 - Šrámkova 4
2 : 0
1 branek
3.5. 12:30
Šrámkova 2 - Krnovská
2 : 0
1 branek
3.5. 11:30
Beneše 2 - Šrámkova 2
0 : 2
0 branek
3.5. 09:00
Mařádkova - Šrámkova 2
2 : 0
1 branek
21.3. 13:30
Šrámkova 4 - Slavkov 2
1 : 1
1 branek
13.12. 13:30
Šrámkova 4 - Vrchní 4
0 : 2
1 branek
12.12. 13:00
Šrámkova 2 - Krnovská
2 : 0
0 branek
12.12. 11:00
Beneše 2 - Šrámkova 2
2 : 0
0 branek
12.12. 09:30
Šrámkova 2 - Vrchní 2
0 : 2
0 branek
12.12. 08:30
Mařádkova - Šrámkova 2
0 : 2
0 branek
29.11. 12:00
Vrchní 4 - Šrámkova 4
0 : 2
1 branek
29.11. 11:30
Šrámkova 4 - Slavkov 2
0 : 2
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Hranická školní liga "smíšená" 23 - 1.kolo (2019/20) - výsledky
Plamínci - Škorpióni
8 : 4
Kids - Ohniví tygři
11 : 3
Škorpióni - Ohniví tygři
6 : 1
Plamínci - Kids
3 : 5
Kids - Škorpióni
9 : 3
Ohniví tygři - Plamínci
4 : 1
Hranická školní liga "smíšená" 23 - 1.kolo (2019/20) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kids
3
3
0
0
25 : 9
6
2
Plamínci
3
1
0
2
12 : 13
2
3
Škorpióni
3
1
0
2
13 : 18
2
4
Ohniví tygři
3
1
0
2
8 : 18
2
Tabulka střelců
Matyáš Jakubec
Kids
10
Tomáš Bartoš
Kids
9
Lukáš Perdula
Škorpióni
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.