Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
Rozpis ligy
1. turnaj 2017/18
2. turnaj 2017/18
3. turnaj 2017/18
1. turnaj 2018/19
4. turnaj 2018/19
1. turnaj 2019/20
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Petr Krejčí
Škola
ZŠ a MŠ Radnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
34
Počet branek
124
Starty
20.6. 11:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
21 : 13
7 branek
20.6. 10:30
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice A - chlapci
11 : 21
7 branek
20.6. 10:00
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
16 : 14
8 branek
20.6. 08:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
2 : 14
3 branek
23.5. 12:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
2 : 11
1 branek
23.5. 10:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
11 : 6
1 branek
23.5. 09:00
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
9 : 9
4 branek
9.10. 11:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
14 : 17
7 branek
9.10. 10:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
14 : 8
7 branek
9.10. 09:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
13 : 13
1 branek
9.10. 08:30
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
11 : 6
6 branek
25.9. 11:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
9 : 13
7 branek
25.9. 11:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
11 : 6
1 branek
25.9. 09:00
Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci
37 : 33
16 branek
25.9. 07:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
3 : 2
1 branek
20.9. 11:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
4 : 12
5 branek
20.9. 10:00
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
25 : 8
13 branek
20.9. 09:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
5 : 10
5 branek
20.9. 08:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
15 : 4
6 branek
13.6. 17:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
8 : 3
0 branek
13.6. 15:30
ZŠ Stupno B - chlapci - Radnice B - chlapci
3 : 7
1 branek
13.6. 15:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
8 : 8
0 branek
13.6. 12:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
6 : 9
0 branek
13.6. 09:30
Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci
28 : 25
0 branek
13.6. 08:30
ZŠ Chrást B - chlapci - Radnice B - chlapci
4 : 9
0 branek
6.6. 17:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
5 : 6
0 branek
6.6. 16:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Stupno B - chlapci
17 : 6
2 branek
6.6. 13:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice B - chlapci
6 : 9
3 branek
6.6. 11:00
Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci
31 : 25
6 branek
6.6. 10:00
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice B - chlapci
9 : 6
1 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
2. turnaj 2017/18 - výsledky
Tenis - Trávník
15 : 8
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Tenis
7 : 15
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov
9 : 9
Trávník - Tenis
9 : 10
Tenis - ZŠ Za Mlýnem Přerov
16 : 13
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník
9 : 9
3. turnaj 2017/18 - rozpis
Tenis - Trávník
6 : 7
ZŠ Za Mlýnem Přerov "B" - ZŠ Za Mlýnem Přerov
7 : 2
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov
19 : 1
Tenis - ZŠ Za Mlýnem Přerov "B"
14 : 1
ZŠ Za Mlýnem Přerov "B" - Trávník
2 : 15
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Tenis
3 : 18
Následující turnaje
2. turnaj 2017/18 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Tenis
4
4
0
0
56 : 37
8
2
Trávník
4
0
2
2
35 : 43
2
3
ZŠ Za Mlýnem Přerov
4
0
2
2
38 : 49
2
Tabulka střelců
Linh Trinh
Trávník
60
Amálie Hermanová
Tenis
47
Radek Diviš
Tenis
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.