Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
Rozpis ligy
1. turnaj 2017/18
2. turnaj 2017/18
3. turnaj 2017/18
1. turnaj 2018/19
4. turnaj 2018/19
1. turnaj 2019/20
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Adam Kloos
Škola
ZŠ T.G.Masaryka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
17
Počet branek
9
Starty
24.5. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
20 : 21
0 branek
24.5. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
15 : 16
0 branek
24.5. 10:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
15 : 17
0 branek
24.5. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
19 : 11
1 branek
26.4. 12:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
6 : 24
0 branek
26.4. 11:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
10 : 12
1 branek
26.4. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
18 : 20
0 branek
26.4. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
20 : 11
0 branek
20.4. 10:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 12
0 branek
20.4. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 5
2 branek
20.4. 08:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
22 : 5
0 branek
1.12. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
27 : 14
0 branek
1.12. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 9
0 branek
1.12. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 28
2 branek
3.11. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 26
1 branek
3.11. 09:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 6
2 branek
3.11. 08:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
13 : 14
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
1. turnaj 2017/18 - výsledky
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník
7 : 14
Tenis - ZŠ Za Mlýnem Přerov
16 : 6
Trávník - Tenis
2 : 21
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov
7 : 11
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Tenis
8 : 15
Tenis - Trávník
14 : 6
2. turnaj 2017/18 - rozpis
Tenis - Trávník
15 : 8
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Tenis
7 : 15
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov
9 : 9
Trávník - Tenis
9 : 10
Tenis - ZŠ Za Mlýnem Přerov
16 : 13
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník
9 : 9
Následující turnaje
1. turnaj 2017/18 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Tenis
4
4
0
0
66 : 22
8
2
ZŠ Za Mlýnem Přerov
4
1
0
3
32 : 52
2
3
Trávník
4
1
0
3
29 : 53
2
Tabulka střelců
Linh Trinh
Trávník
60
Amálie Hermanová
Tenis
47
Radek Diviš
Tenis
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.