Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Žeravická ŠL mladší
Rozpis ligy
1. turnaj 2017/18
2. turnaj 2017/18
4. turnaj 2017/18
1. turnaj 2018/19
4. turnaj 2018/19
1. turnaj 2019/20
2. turnaj 2019/20
Žeravická ŠL starší
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Matyáš Blažek
Škola
ZŠ Zbraslavice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
16
Počet branek
59
Starty
13.12. 12:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
9 : 20
4 branek
13.12. 10:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
9 : 17
2 branek
13.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
8 : 21
7 branek
13.12. 09:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
17 : 16
2 branek
15.11. 13:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
14 : 16
6 branek
15.11. 12:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
21 : 19
8 branek
15.11. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
15 : 13
4 branek
15.11. 10:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
8 : 26
4 branek
24.5. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
7 : 11
1 branek
24.5. 12:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
13 : 23
4 branek
24.5. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
19 : 11
0 branek
24.5. 08:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
16 : 20
5 branek
22.3. 13:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
9 : 25
4 branek
22.3. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
22 : 7
3 branek
22.3. 09:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
11 : 32
0 branek
22.3. 08:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
26 : 9
5 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
2. turnaj 2019/20 - výsledky
ZŠ Za Mlýnem Přerov "B" - ZŠ Za Mlýnem Přerov
--
Trávník - Tenis
--
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Tenis
--
ZŠ Za Mlýnem Přerov "B" - Trávník
--
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov
--
Tenis - ZŠ Za Mlýnem Přerov "B"
--
2. turnaj 2019/20 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Tenis
3
0
0
0
0 : 0
0
1
Trávník
3
0
0
0
0 : 0
0
1
ZŠ Za Mlýnem Přerov
3
0
0
0
0 : 0
0
1
ZŠ Za Mlýnem Přerov "B"
3
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Tomáš Dulovec
Trávník
50
Linh Quang
Trávník
25
Marek Di Cua
Tenis
25
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.