Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Rozpis ligy
1. turnaj 2017/18
2. turnaj 2017/18
1. turnaj 2019/20
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Jan Musil
Škola
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
35
Počet branek
15
Starty
13.12. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
5 : 14
0 branek
13.12. 11:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
20 : 13
1 branek
13.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
8 : 21
0 branek
13.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
9 : 12
1 branek
15.11. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
10 : 30
0 branek
15.11. 12:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
21 : 19
0 branek
15.11. 11:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
9 : 12
0 branek
15.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
19 : 7
0 branek
24.5. 13:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 16
1 branek
24.5. 11:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
15 : 11
0 branek
24.5. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
10 : 9
1 branek
24.5. 09:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 5
0 branek
26.4. 13:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
12 : 3
0 branek
26.4. 12:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
7 : 6
0 branek
26.4. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 13
0 branek
26.4. 10:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
7 : 11
0 branek
22.3. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 15
2 branek
22.3. 12:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 5
3 branek
22.3. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 8
0 branek
22.3. 09:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 10
1 branek
7.12. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
15 : 2
0 branek
7.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 13
0 branek
7.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 12
0 branek
2.11. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
9 : 3
1 branek
2.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 6
2 branek
2.11. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 0
0 branek
20.4. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 14
0 branek
20.4. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 5
0 branek
20.4. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 11
1 branek
16.3. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 12
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
1. turnaj 2017/18 - výsledky
Velká Bystřice 3 - ZŠ Velký Újezd 1
4 : 4
Velká Bystřice 4 - Velká Bystřice 3
9 : 2
ZŠ Prosenice 2 - Velká Bystřice 4
1 : 9
Velká Bystřice 3 - ZŠ Prosenice 2
0 : 13
ZŠ Velký Újezd 1 - Velká Bystřice 4
2 : 6
ZŠ Velký Újezd 1 - ZŠ Prosenice 2
4 : 8
2. turnaj 2017/18 - rozpis
ZŠ Velký Újezd 1 - Velká Bystřice 4
7 : 3
Velká Bystřice 4 - ZŠ Prosenice 2
3 : 16
Velká Bystřice 3 - ZŠ Velký Újezd 1
8 : 3
ZŠ Prosenice 2 - Velká Bystřice 3
5 : 8
ZŠ Velký Újezd 1 - ZŠ Prosenice 2
5 : 6
Velká Bystřice 4 - Velká Bystřice 3
0 : 11
Následující turnaje
1. turnaj 2017/18 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velká Bystřice 4
3
3
0
0
24 : 5
6
2
ZŠ Prosenice 2
3
2
0
1
22 : 13
4
3
ZŠ Velký Újezd 1
3
0
1
2
10 : 18
1
4
Velká Bystřice 3
3
0
1
2
6 : 26
1
Tabulka střelců
ZŠ Prosenice 2
ZŠ Prosenice 2
43
ZŠ Daskabát
ZŠ Daskabát
39
ZŠ Velká Bystřice 4
Velká Bystřice 4
39
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.