Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Velkobystřická ŠL mladší
Rozpis ligy
1. turnaj 2017/18
2. turnaj 2017/18
1. turnaj 2019/20
Velkobystřická ŠL starší
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Petr Chudoba
Škola
ZŠ Zbraslavice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
16
Počet branek
54
Starty
15.11. 13:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
6 : 15
9 branek
15.11. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 3
6 branek
15.11. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
18 : 10
0 branek
15.11. 10:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
13 : 9
7 branek
24.5. 13:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
13 : 13
0 branek
24.5. 12:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
18 : 18
5 branek
24.5. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
12 : 10
4 branek
24.5. 09:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 5
2 branek
26.4. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 15
4 branek
26.4. 12:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
7 : 6
2 branek
26.4. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 9
1 branek
26.4. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
5 : 7
3 branek
22.3. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 15
6 branek
22.3. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
14 : 12
1 branek
22.3. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
14 : 23
3 branek
22.3. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
8 : 15
1 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
1. turnaj 2019/20 - výsledky
ZŠ Prosenice 1 - Velká Bystřice 2
--
Velká Bystřice 1 - ZŠ Prosenice 1
--
Velká Bystřice 2 - Velká Bystřice 1
--
1. turnaj 2019/20 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velká Bystřice 1
2
0
0
0
0 : 0
0
1
Velká Bystřice 2
2
0
0
0
0 : 0
0
1
ZŠ Prosenice 1
2
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Lucie Mácová
ZŠ Prosenice 1
28
Miroslav Pospíšil
Velká Bystřice 2
23
Kateřina Onderková
ZŠ Prosenice 1
23
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.