Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Matěj Veselý
Škola
ZŠ a MŠ Radnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
21
Počet branek
40
Starty
16.10. 11:30
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
5 : 12
4 branek
16.10. 10:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
8 : 10
1 branek
16.10. 09:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice B - chlapci
21 : 12
4 branek
16.10. 08:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
6 : 8
2 branek
9.10. 11:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
3 : 18
3 branek
9.10. 10:30
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
10 : 10
3 branek
9.10. 10:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
5 : 2
1 branek
9.10. 08:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
2 : 6
1 branek
25.9. 04:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
8 : 5
3 branek
25.9. 03:00
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
28 : 29
13 branek
25.9. 02:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
6 : 13
1 branek
25.9. 00:30
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice B - chlapci
4 : 4
0 branek
25.9. 09:30
Radnice B - dívky - ZŠ Chrást - dívky
2 : 4
0 branek
25.9. 09:00
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
13 : 0
0 branek
25.9. 08:00
Radnice B - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 8
0 branek
20.9. 10:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
3 : 15
1 branek
20.9. 09:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice B - dívky
8 : 4
0 branek
20.9. 08:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice B - dívky
8 : 6
3 branek
6.6. 10:30
Radnice B - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 24
0 branek
6.6. 09:00
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
21 : 4
0 branek
6.6. 08:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice B - dívky
20 : 0
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění - výsledky
Dobrá Voda 1 - Dobrá Voda 2
2 : 1
RUDOLFOV A - Rudolfovská 2 (Buldoci)
6 : 2
Dukelská 3 - Pohůrecká 1 (Méďové)
4 : 1
Grünwaldova 1 (Red Shark) - RUDOLFOV B
11 : 0
Pohůrecká 2 (Tygři) - Borovany 2
11 : 5
Rudolfovská 1 (Štiky) - Grünwaldova 2 (Piraně)
5 : 0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.