Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Adam Navrátil
Škola
ZŠ Za Mlýnem Přerov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
17
Počet branek
11
Starty
29.11. 12:00
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Tenis
11 : 6
0 branek
29.11. 11:00
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov
4 : 15
0 branek
29.11. 10:30
ZŠ Za Mlýnem Přerov - ZŠ Za Mlýnem Přerov "B"
12 : 9
0 branek
23.5. 03:30
ZŠ Za Mlýnem Přerov "B" - Trávník
10 : 11
0 branek
23.5. 01:30
ZŠ Za Mlýnem Přerov - ZŠ Za Mlýnem Přerov "B"
23 : 9
0 branek
23.5. 00:00
ZŠ Za Mlýnem Přerov "B" - Tenis
9 : 13
2 branek
8.11. 11:30
ZŠ Za Mlýnem Přerov "B" - ZŠ Za Mlýnem Přerov
5 : 11
2 branek
8.11. 10:00
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov "B"
17 : 3
1 branek
8.11. 09:30
Tenis - ZŠ Za Mlýnem Přerov "B"
11 : 3
0 branek
4.5. 11:00
ZŠ Za Mlýnem Přerov "B" - Trávník
2 : 15
0 branek
4.5. 10:30
Tenis - ZŠ Za Mlýnem Přerov "B"
14 : 1
0 branek
4.5. 09:30
ZŠ Za Mlýnem Přerov "B" - ZŠ Za Mlýnem Přerov
7 : 2
0 branek
19.12. 11:30
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník
0 : 16
0 branek
19.12. 10:00
Tenis - ZŠ Za Mlýnem Přerov
20 : 0
0 branek
19.12. 09:30
ZŠ Za Mlýnem Přerov "B" - ZŠ Za Mlýnem Přerov
10 : 7
2 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C - výsledky
RUDOLFOV A - Dobrá Voda 1
2 : 0
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 3
2 : 5
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
7 : 5
Dobrá Voda 1 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
0 : 11
Dukelská 3 - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 9
RUDOLFOV A - Rudolfovská 1 (Štiky)
1 : 7
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dobrá Voda 1
6 : 0
Pohůrecká 2 (Tygři) - RUDOLFOV A
8 : 0
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dukelská 3
8 : 5
Dobrá Voda 1 - Dukelská 3
0 : 8
RUDOLFOV A - Grünwaldova 1 (Red Shark)
3 : 7
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
5 : 5
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dobrá Voda 1
9 : 0
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Rudolfovská 1 (Štiky)
5 : 7
Dukelská 3 - RUDOLFOV A
6 : 0
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění - rozpis
Dobrá Voda 1 - Dobrá Voda 2
2 : 1
RUDOLFOV A - Rudolfovská 2 (Buldoci)
6 : 2
Dukelská 3 - Pohůrecká 1 (Méďové)
4 : 1
Grünwaldova 1 (Red Shark) - RUDOLFOV B
11 : 0
Pohůrecká 2 (Tygři) - Borovany 2
11 : 5
Rudolfovská 1 (Štiky) - Grünwaldova 2 (Piraně)
5 : 0
Následující turnaje
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 2 (Tygři)
5
4
1
0
38 : 16
9
2
Rudolfovská 1 (Štiky)
5
3
1
1
27 : 16
7
3
Grünwaldova 1 (Red Shark)
5
3
0
2
36 : 22
6
4
Dukelská 3
5
3
0
2
30 : 19
6
5
RUDOLFOV A
5
1
0
4
6 : 28
2
6
Dobrá Voda 1
5
0
0
5
0 : 36
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.