Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Josef Vičar
Škola
ZŠ Trávník, Přerov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2017
Počet startů
16
Počet branek
16
Starty
28.12. 11:30
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník
6 : 11
0 branek
28.12. 10:30
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov "B"
15 : 1
1 branek
28.12. 09:00
Trávník - Tenis
13 : 8
0 branek
22.5. 09:00
Tenis - Trávník
10 : 16
0 branek
22.5. 08:30
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov
21 : 3
3 branek
9.11. 10:00
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov
17 : 7
3 branek
9.11. 09:00
Tenis - Trávník
27 : 2
1 branek
4.5. 11:00
ZŠ Za Mlýnem Přerov "B" - Trávník
2 : 15
2 branek
4.5. 10:00
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov
19 : 1
2 branek
4.5. 09:00
Tenis - Trávník
6 : 7
0 branek
19.12. 11:30
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník
0 : 16
1 branek
19.12. 10:30
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov "B"
22 : 4
3 branek
19.12. 09:00
Trávník - Tenis
8 : 4
0 branek
22.11. 11:30
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov
15 : 1
0 branek
22.11. 09:30
Tenis - Trávník
6 : 7
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Dobrá Voda 12.12. - výsledky
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dobrá Voda 1
11 : 3
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 1 (Méďové)
11 : 13
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
4 : 11
Pohůrecká 2 (Tygři) - Rudolfovská 1 (Štiky)
--
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 2 (Tygři)
--
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dobrá Voda 1
--
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
--
Rudolfovská 1 (Štiky) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
--
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 1 (Štiky)
--
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
--
Pohůrecká 16.5. - rozpis
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dukelská 3
17 : 6
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dukelská 2
10 : 9
Dukelská 3 - Pohůrecká 2 (Tygři)
3 : 22
Dukelská 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
16 : 18
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dukelská 1
12 : 12
Dukelská 2 - Dukelská 3
6 : 3
Dukelská 1 - Dukelská 2
17 : 7
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
10 : 11
Dukelská 2 - Pohůrecká 1 (Méďové)
7 : 10
Dukelská 3 - Dukelská 1
3 : 17
Následující turnaje
Dobrá Voda 12.12. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 1 (Méďové)
4
1
0
0
13 : 11
2
2
Rudolfovská 1 (Štiky)
4
1
0
0
11 : 3
2
3
Rudolfovská 2 (Buldoci)
4
1
0
1
22 : 17
2
4
Pohůrecká 2 (Tygři)
4
0
0
0
0 : 0
0
5
Dobrá Voda 1
4
0
0
2
7 : 22
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.