Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Marek Holásek
Škola
ZŠ v Šenově
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
18
Počet branek
18
Starty
14.6. 13:30
Šenováci - Koumáci
1 : 1
1 branek
14.6. 11:30
Kosmonauti - Šenováci
1 : 1
1 branek
14.6. 10:00
Šenováci - Karmáci 2
1 : 1
1 branek
14.6. 09:00
Horymírek - Šenováci
1 : 1
1 branek
8.3. 13:30
Karmáci 2 - Šenováci
1 : 1
1 branek
8.3. 12:00
Šenováci - Šemíkovci
1 : 1
1 branek
8.3. 11:00
Koumáci - Šenováci
1 : 1
1 branek
8.3. 10:30
Šenováci - Moudré sovy
1 : 1
1 branek
7.12. 15:30
Šenováci - Karmáci 2
1 : 1
1 branek
7.12. 14:00
Koumáci - Šenováci
1 : 1
1 branek
7.12. 13:00
Šenováci - Horymírek
1 : 1
1 branek
7.12. 10:30
Moudré sovy - Šenováci
1 : 1
1 branek
7.12. 10:00
Šemíkovci - Šenováci
1 : 1
1 branek
2.11. 15:00
Horymírek - Šenováci
1 : 1
1 branek
2.11. 13:30
Šenováci - Moudré sovy
1 : 1
1 branek
2.11. 12:00
Koumáci - Šenováci
1 : 1
1 branek
2.11. 10:30
Šenováci - Karmáci 2
1 : 1
1 branek
2.11. 09:00
Šemíkovci - Šenováci
1 : 1
1 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Pohůrecká 16.5. - výsledky
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dukelská 3
17 : 6
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dukelská 2
10 : 9
Dukelská 3 - Pohůrecká 2 (Tygři)
3 : 22
Dukelská 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
16 : 18
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dukelská 1
12 : 12
Dukelská 2 - Dukelská 3
6 : 3
Dukelská 1 - Dukelská 2
17 : 7
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
10 : 11
Dukelská 2 - Pohůrecká 1 (Méďové)
7 : 10
Dukelská 3 - Dukelská 1
3 : 17
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C - rozpis
RUDOLFOV A - Dobrá Voda 1
2 : 0
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 3
2 : 5
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
7 : 5
Dobrá Voda 1 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
0 : 11
Dukelská 3 - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 9
RUDOLFOV A - Rudolfovská 1 (Štiky)
1 : 7
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dobrá Voda 1
6 : 0
Pohůrecká 2 (Tygři) - RUDOLFOV A
8 : 0
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dukelská 3
8 : 5
Dobrá Voda 1 - Dukelská 3
0 : 8
RUDOLFOV A - Grünwaldova 1 (Red Shark)
3 : 7
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
5 : 5
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dobrá Voda 1
9 : 0
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Rudolfovská 1 (Štiky)
5 : 7
Dukelská 3 - RUDOLFOV A
6 : 0
Následující turnaje
Pohůrecká 16.5. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 2 (Tygři)
4
3
1
0
55 : 34
7
2
Pohůrecká 1 (Méďové)
4
3
0
1
55 : 40
6
3
Dukelská 1
4
2
1
1
62 : 40
5
4
Dukelská 2
4
1
0
3
29 : 40
2
5
Dukelská 3
4
0
0
4
15 : 62
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.