Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Vojtěch Pěkný
Škola
ZŠ T.G.Masaryka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
26
Počet branek
24
Starty
13.12. 13:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
10 : 4
1 branek
13.12. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
6 : 15
1 branek
13.12. 11:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
4 : 9
4 branek
13.12. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4 : 3
1 branek
15.11. 13:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
6 : 15
1 branek
15.11. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 17
4 branek
15.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
5 : 20
3 branek
15.11. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
12 : 3
0 branek
24.5. 13:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 16
0 branek
24.5. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
11 : 9
1 branek
24.5. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 9
0 branek
24.5. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
12 : 10
1 branek
26.4. 13:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
12 : 3
0 branek
26.4. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 9
0 branek
26.4. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
13 : 1
0 branek
26.4. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
6 : 14
0 branek
22.3. 13:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 10
0 branek
22.3. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
14 : 12
2 branek
22.3. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 10
1 branek
22.3. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 8
0 branek
7.12. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
22 : 9
2 branek
7.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 13
0 branek
7.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
13 : 10
0 branek
2.11. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 8
1 branek
2.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 6
1 branek
2.11. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 10
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Pohůrecká 16.5. - výsledky
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dukelská 3
17 : 6
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dukelská 2
10 : 9
Dukelská 3 - Pohůrecká 2 (Tygři)
3 : 22
Dukelská 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
16 : 18
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dukelská 1
12 : 12
Dukelská 2 - Dukelská 3
6 : 3
Dukelská 1 - Dukelská 2
17 : 7
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
10 : 11
Dukelská 2 - Pohůrecká 1 (Méďové)
7 : 10
Dukelská 3 - Dukelská 1
3 : 17
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C - rozpis
RUDOLFOV A - Dobrá Voda 1
2 : 0
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 3
2 : 5
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
7 : 5
Dobrá Voda 1 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
0 : 11
Dukelská 3 - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 9
RUDOLFOV A - Rudolfovská 1 (Štiky)
1 : 7
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dobrá Voda 1
6 : 0
Pohůrecká 2 (Tygři) - RUDOLFOV A
8 : 0
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dukelská 3
8 : 5
Dobrá Voda 1 - Dukelská 3
0 : 8
RUDOLFOV A - Grünwaldova 1 (Red Shark)
3 : 7
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
5 : 5
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dobrá Voda 1
9 : 0
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Rudolfovská 1 (Štiky)
5 : 7
Dukelská 3 - RUDOLFOV A
6 : 0
Následující turnaje
Pohůrecká 16.5. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 2 (Tygři)
4
3
1
0
55 : 34
7
2
Pohůrecká 1 (Méďové)
4
3
0
1
55 : 40
6
3
Dukelská 1
4
2
1
1
62 : 40
5
4
Dukelská 2
4
1
0
3
29 : 40
2
5
Dukelská 3
4
0
0
4
15 : 62
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.