Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Tobiáš Herodes
Škola
ZŠ Libochovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
14
Počet branek
0
Starty
15.12. 13:00
STARS - MINILOVCI
1 : 1
0 branek
15.12. 11:30
BÍLÍ TYGŘI - STARS
1 : 1
0 branek
15.12. 11:00
ŠAMANI 2 - STARS
1 : 1
0 branek
15.12. 10:00
STARS - VALÍCI
1 : 1
0 branek
16.11. 11:00
SVIŠTI - STARS
1 : 1
0 branek
16.11. 10:00
STARS - LOVCI DDM
1 : 1
0 branek
16.11. 08:30
STARS - VALÍCI
1 : 1
0 branek
25.10. 11:00
STARS - LOVCI DDM
1 : 1
0 branek
25.10. 09:30
BORCI - STARS
1 : 1
0 branek
25.10. 09:00
VALÍCI - STARS
1 : 1
0 branek
20.10. 13:00
STARS - ŠIKULOVÉ
1 : 1
0 branek
20.10. 11:00
SVIŠTI - STARS
1 : 1
0 branek
20.10. 09:30
STARS - LOVCI z T.
1 : 1
0 branek
20.10. 08:30
ŠAMANI 2 - STARS
1 : 1
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Dobrá Voda 16.5. - výsledky
Borovany 1 - Dobrá Voda 1
--
Dobrá Voda 2 - Rudolfovská 1 (Štiky)
--
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 1 (Štiky)
--
Borovany 1 - Dobrá Voda 2
--
Dobrá Voda 2 - Dobrá Voda 1
--
Rudolfovská 1 (Štiky) - Borovany 1
--
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C - rozpis
RUDOLFOV A - Dobrá Voda 1
2 : 0
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 3
2 : 5
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
7 : 5
Dobrá Voda 1 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
0 : 11
Dukelská 3 - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 9
RUDOLFOV A - Rudolfovská 1 (Štiky)
1 : 7
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dobrá Voda 1
6 : 0
Pohůrecká 2 (Tygři) - RUDOLFOV A
8 : 0
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dukelská 3
8 : 5
Dobrá Voda 1 - Dukelská 3
0 : 8
RUDOLFOV A - Grünwaldova 1 (Red Shark)
3 : 7
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
5 : 5
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dobrá Voda 1
9 : 0
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Rudolfovská 1 (Štiky)
5 : 7
Dukelská 3 - RUDOLFOV A
6 : 0
Následující turnaje
Dobrá Voda 16.5. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Borovany 1
3
0
0
0
0 : 0
0
1
Dobrá Voda 1
3
0
0
0
0 : 0
0
1
Dobrá Voda 2
3
0
0
0
0 : 0
0
1
Rudolfovská 1 (Štiky)
3
0
0
0
0 : 0
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.