Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Bratislavská 4.-5. :-)
Škola
ZŠ a MŠ Bratislavská Varnsdorf
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
11
Počet branek
2
Starty
11.5. 12:30
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
13 : 6
1 branek
11.5. 12:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
10 : 15
0 branek
11.5. 10:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
4 : 15
1 branek
11.5. 08:30
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
5 : 17
0 branek
9.2. 13:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
6 : 9
0 branek
9.2. 11:30
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
2 : 7
0 branek
9.2. 10:30
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
8 : 1
0 branek
9.2. 10:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
13 : 12
0 branek
8.12. 09:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
14 : 0
0 branek
8.12. 09:30
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
16 : 8
0 branek
13.10. 11:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
8 : 15
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Pohůrecká 24.5. - výsledky
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 2 (Piraně)
17 : 2
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
11 : 10
Grünwaldova 2 (Piraně) - Pohůrecká 2 (Tygři)
10 : 13
Borovany 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
6 : 19
Pohůrecká 2 (Tygři) - Borovany 1
10 : 5
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Grünwaldova 2 (Piraně)
7 : 6
Borovany 1 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
4 : 13
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
16 : 6
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Pohůrecká 1 (Méďové)
4 : 13
Grünwaldova 2 (Piraně) - Borovany 1
7 : 8
Dobrá Voda 12.12. - rozpis
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dobrá Voda 1
11 : 3
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 1 (Méďové)
11 : 13
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
4 : 11
Pohůrecká 2 (Tygři) - Rudolfovská 1 (Štiky)
12.12. 09:30
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 2 (Tygři)
12.12. 10:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dobrá Voda 1
12.12. 10:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
12.12. 11:00
Rudolfovská 1 (Štiky) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
12.12. 11:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 1 (Štiky)
12.12. 12:00
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
12.12. 12:30
Následující turnaje
Pohůrecká 24.5. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 1 (Méďové)
4
4
0
0
65 : 18
8
2
Pohůrecká 2 (Tygři)
4
3
0
1
40 : 41
6
3
Grünwaldova 1 (Red Shark)
4
2
0
2
34 : 34
4
4
Borovany 1
4
1
0
3
23 : 49
2
5
Grünwaldova 2 (Piraně)
4
0
0
4
25 : 45
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.