Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Eliška Cajthamlová
Škola
ZŠ a MŠ Stupno
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
23
Počet branek
17
Starty
16.10. 10:00
Radnice B - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 16
1 branek
16.10. 09:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
4 : 8
0 branek
16.10. 08:00
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 8
1 branek
9.10. 09:30
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
11 : 2
2 branek
9.10. 09:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
9 : 7
1 branek
9.10. 08:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice B - dívky
13 : 1
4 branek
25.9. 10:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
7 : 8
1 branek
25.9. 09:00
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
4 : 5
1 branek
25.9. 08:00
Radnice B - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 7
3 branek
20.6. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
21 : 24
0 branek
20.6. 08:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice B - dívky
13 : 10
0 branek
20.6. 07:30
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
8 : 24
2 branek
21.5. 10:00
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
15 : 7
0 branek
21.5. 08:30
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
14 : 6
0 branek
21.5. 08:00
Radnice B - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 14
0 branek
9.10. 09:30
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
19 : 3
0 branek
9.10. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
3 : 10
0 branek
25.9. 10:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
6 : 6
0 branek
25.9. 08:30
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 10
1 branek
25.9. 08:00
Radnice B - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 8
0 branek
20.9. 10:00
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 6
0 branek
20.9. 09:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice B - dívky
8 : 4
0 branek
20.9. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
6 : 9
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2024
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Borovany 25.1. - výsledky
Dukelská 1 - Borovany 1
4 : 2
Dukelská 3 - Dukelská 4
16 : 12
Borovany 2 - Dukelská 2
8 : 14
Borovany 1 - Dukelská 2
9 : 14
Dukelská 4 - Borovany 2
9 : 12
Dukelská 1 - Dukelská 3
5 : 16
Dukelská 3 - Borovany 1
11 : 12
Borovany 2 - Dukelská 1
18 : 3
Dukelská 2 - Dukelská 4
18 : 10
Borovany 1 - Dukelská 4
19 : 11
Dukelská 1 - Dukelská 2
1 : 18
Dukelská 3 - Borovany 2
15 : 11
Borovany 2 - Borovany 1
7 : 9
Dukelská 2 - Dukelská 3
17 : 7
Dukelská 4 - Dukelská 1
10 : 2
Pohůrecká 1.3. - rozpis
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 2 (Tygři)
12 : 10
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 1 (Méďové)
7 : 16
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
4 : 14
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Rudolfovská 1 (Štiky)
11 : 16
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
25 : 6
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
12 : 8
Následující turnaje
Borovany 25.1. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukelská 2
5
5
0
0
81 : 35
10
2
Borovany 1
5
3
0
2
51 : 47
6
3
Dukelská 3
5
3
0
2
65 : 57
6
4
Borovany 2
5
2
0
3
56 : 50
4
5
Dukelská 4
5
1
0
4
52 : 67
2
6
Dukelská 1
5
1
0
4
15 : 64
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.