Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Dolní Podluží 2.-3. Podlužáci
Škola
ZŠ Dolní Podluží
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
11
Počet branek
4
Starty
11.5. 13:00
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
4 : 10
1 branek
11.5. 11:30
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
9 : 3
1 branek
11.5. 10:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 10
0 branek
11.5. 10:00
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karláčci (IZŠ Karlova)
10 : 2
1 branek
11.5. 09:30
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
10 : 8
1 branek
9.2. 12:00
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
1 : 8
0 branek
9.2. 09:30
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
1 : 4
0 branek
9.2. 09:00
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karláčci (IZŠ Karlova)
15 : 1
0 branek
8.12. 12:30
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
3 : 14
0 branek
8.12. 10:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
7 : 10
0 branek
8.12. 08:30
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
16 : 4
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár - o umístění - výsledky
Borovany 1 - Dukelská 3
6 : 0
Dobrá Voda 1 - Dukelská 2
10 : 2
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 10
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
4 : 0
Dukelská 1 - Grünwaldova 2 (Piraně)
2 : 0
Dobrá Voda 19.12. - rozpis
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Grünwaldova 2 (Piraně)
4 : 3
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
10 : 16
Grünwaldova 2 (Piraně) - Dobrá Voda 1
2 : 11
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
8 : 6
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
14 : 4
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 2 (Piraně)
11 : 1
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
1 : 12
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dobrá Voda 1
6 : 7
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
8 : 0
Grünwaldova 2 (Piraně) - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 3
Následující turnaje
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.