Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Ondřej Toman
Škola
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
12
Počet branek
9
Starty
6.2. 11:00
ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
14 : 17
1 branek
6.2. 10:00
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ a MŠ Štramberk
14 : 14
1 branek
6.2. 09:00
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
26 : 10
0 branek
12.12. 11:30
ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
14 : 21
0 branek
12.12. 10:30
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B
12 : 20
2 branek
12.12. 09:00
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Kopřivnice - Mniší
18 : 11
1 branek
24.10. 11:30
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
25 : 7
3 branek
24.10. 10:30
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Kopřivnice - Mniší
5 : 7
0 branek
24.10. 09:00
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ a MŠ Štramberk
9 : 10
0 branek
26.9. 11:30
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
18 : 9
1 branek
26.9. 10:30
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Kopřivnice - Mniší
15 : 5
0 branek
26.9. 09:00
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ a MŠ Štramberk
15 : 6
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár - o umístění - výsledky
Borovany 1 - Dukelská 3
6 : 0
Dobrá Voda 1 - Dukelská 2
10 : 2
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 10
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
4 : 0
Dukelská 1 - Grünwaldova 2 (Piraně)
2 : 0
Dobrá Voda 19.12. - rozpis
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Grünwaldova 2 (Piraně)
4 : 3
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
10 : 16
Grünwaldova 2 (Piraně) - Dobrá Voda 1
2 : 11
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
8 : 6
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
14 : 4
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 2 (Piraně)
11 : 1
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
1 : 12
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dobrá Voda 1
6 : 7
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
8 : 0
Grünwaldova 2 (Piraně) - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 3
Následující turnaje
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.