Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Petr Chudoba
Škola
ZŠ Zbraslavice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
16
Počet branek
54
Starty
15.11. 13:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
6 : 15
9 branek
15.11. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 3
6 branek
15.11. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
18 : 10
0 branek
15.11. 10:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
13 : 9
7 branek
24.5. 13:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
13 : 13
0 branek
24.5. 12:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
18 : 18
5 branek
24.5. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
12 : 10
4 branek
24.5. 09:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 5
2 branek
26.4. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 15
4 branek
26.4. 12:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
7 : 6
2 branek
26.4. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 9
1 branek
26.4. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
5 : 7
3 branek
22.3. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 15
6 branek
22.3. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
14 : 12
1 branek
22.3. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
14 : 23
3 branek
22.3. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
8 : 15
1 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár - B - výsledky
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 1 (Méďové)
8 : 3
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Borovany 1
3 : 1
Dukelská 1 - Dobrá Voda 1
3 : 2
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dobrá Voda 1
1 : 3
Borovany 1 - Dukelská 1
0 : 2
Rudolfovská 1 (Štiky) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
6 : 1
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Pohůrecká 1 (Méďové)
3 : 0
Dukelská 1 - Rudolfovská 1 (Štiky)
0 : 7
Dobrá Voda 1 - Borovany 1
7 : 3
Pohůrecká 1 (Méďové) - Borovany 1
2 : 5
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dobrá Voda 1
6 : 1
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dukelská 1
2 : 5
Dukelská 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
0 : 3
Dobrá Voda 1 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
3 : 1
Borovany 1 - Rudolfovská 1 (Štiky)
3 : 9
Českobudějovický pohár - o umístění - rozpis
Borovany 1 - Dukelská 3
6 : 0
Dobrá Voda 1 - Dukelská 2
10 : 2
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 10
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
4 : 0
Dukelská 1 - Grünwaldova 2 (Piraně)
2 : 0
Následující turnaje
Českobudějovický pohár - B - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rudolfovská 1 (Štiky)
5
5
0
0
36 : 8
10
2
Dukelská 1
5
3
0
2
10 : 14
6
3
Dobrá Voda 1
5
3
0
2
16 : 14
6
4
Grünwaldova 1 (Red Shark)
5
2
0
3
10 : 15
4
5
Borovany 1
5
1
0
4
12 : 23
2
6
Pohůrecká 1 (Méďové)
5
1
0
4
9 : 19
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.