Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Filip Slabion
Škola
ZŠ Trávník, Přerov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2016
Počet startů
10
Počet branek
0
Starty
31.5. 09:30
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník
19 : 26
0 branek
31.5. 09:00
Trávník - Tenis
19 : 15
0 branek
20.12. 11:00
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník
9 : 9
0 branek
20.12. 10:00
Trávník - Tenis
9 : 10
0 branek
20.12. 09:30
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov
9 : 9
0 branek
20.12. 08:30
Tenis - Trávník
15 : 8
0 branek
21.11. 11:00
Tenis - Trávník
14 : 6
0 branek
21.11. 10:00
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov
7 : 11
0 branek
21.11. 09:30
Trávník - Tenis
2 : 21
0 branek
21.11. 08:30
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník
7 : 14
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Dobrá Voda 24.5. - výsledky
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
8 : 4
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 1
13 : 6
Dukelská 3 - Dukelská 2
2 : 11
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Dukelská 2
8 : 8
Dukelská 1 - Dukelská 3
9 : 0
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 1 (Štiky)
5 : 12
Rudolfovská 1 (Štiky) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
16 : 5
Dukelská 3 - Dobrá Voda 1
0 : 6
Dukelská 2 - Dukelská 1
5 : 6
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Dukelská 1
3 : 9
Dobrá Voda 1 - Dukelská 2
5 : 5
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 3
18 : 2
Dukelská 3 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
0 : 8
Dukelská 2 - Rudolfovská 1 (Štiky)
2 : 16
Dukelská 1 - Dobrá Voda 1
6 : 4
Dobrá Voda 12.12. - rozpis
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dobrá Voda 1
11 : 3
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 1 (Méďové)
11 : 13
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
4 : 11
Pohůrecká 2 (Tygři) - Rudolfovská 1 (Štiky)
12.12. 09:30
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 2 (Tygři)
12.12. 10:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dobrá Voda 1
12.12. 10:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
12.12. 11:00
Rudolfovská 1 (Štiky) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
12.12. 11:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 1 (Štiky)
12.12. 12:00
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
12.12. 12:30
Následující turnaje
Dobrá Voda 24.5. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rudolfovská 1 (Štiky)
5
5
0
0
75 : 20
10
2
Dukelská 1
5
4
0
1
36 : 25
8
3
Dobrá Voda 1
5
2
1
2
28 : 27
5
4
Dukelská 2
5
1
2
2
31 : 37
4
5
Rudolfovská 2 (Buldoci)
5
1
1
3
28 : 41
3
6
Dukelská 3
5
0
0
5
4 : 52
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.