Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Petr Ondič
Škola
ZŠ Kamenná stezka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
12
Počet branek
9
Starty
13.12. 12:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 11
1 branek
13.12. 12:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
9 : 20
0 branek
13.12. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
16 : 3
0 branek
13.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
9 : 12
1 branek
15.11. 13:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
14 : 16
3 branek
15.11. 11:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
9 : 12
0 branek
15.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
5 : 21
0 branek
15.11. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
25 : 7
1 branek
26.4. 13:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
8 : 8
0 branek
26.4. 11:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
10 : 12
1 branek
26.4. 10:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 10
2 branek
26.4. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
8 : 16
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Dobrá Voda 19.12. - výsledky
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Grünwaldova 2 (Piraně)
4 : 3
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
10 : 16
Grünwaldova 2 (Piraně) - Dobrá Voda 1
2 : 11
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
8 : 6
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
14 : 4
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 2 (Piraně)
11 : 1
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
1 : 12
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dobrá Voda 1
6 : 7
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
8 : 0
Grünwaldova 2 (Piraně) - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 3
Borovany 25.1. - rozpis
Dukelská 1 - Borovany 1
4 : 2
Dukelská 3 - Dukelská 4
16 : 12
Borovany 2 - Dukelská 2
8 : 14
Borovany 1 - Dukelská 2
9 : 14
Dukelská 4 - Borovany 2
9 : 12
Dukelská 1 - Dukelská 3
5 : 16
Dukelská 3 - Borovany 1
11 : 12
Borovany 2 - Dukelská 1
18 : 3
Dukelská 2 - Dukelská 4
18 : 10
Borovany 1 - Dukelská 4
19 : 11
Dukelská 1 - Dukelská 2
1 : 18
Dukelská 3 - Borovany 2
15 : 11
Borovany 2 - Borovany 1
7 : 9
Dukelská 2 - Dukelská 3
17 : 7
Dukelská 4 - Dukelská 1
10 : 2
Následující turnaje
Dobrá Voda 19.12. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 1 (Méďové)
4
4
0
0
47 : 12
8
2
Dobrá Voda 1
4
3
0
1
42 : 28
6
3
Grünwaldova 1 (Red Shark)
4
1
0
3
16 : 26
2
4
Grünwaldova 2 (Piraně)
4
1
0
3
12 : 29
2
5
Pohůrecká 2 (Tygři)
4
1
0
3
16 : 38
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.