Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Amálie Nora Průšová
Škola
ZŠ Chrást
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
24
Počet branek
2
Starty
16.10. 10:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
3 : 2
0 branek
16.10. 09:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice B - dívky
18 : 1
1 branek
16.10. 08:00
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 8
0 branek
9.10. 09:30
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
11 : 2
0 branek
9.10. 08:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice B - dívky
10 : 2
0 branek
9.10. 07:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
11 : 5
0 branek
25.9. 10:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice B - dívky
7 : 6
0 branek
25.9. 09:00
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
4 : 5
0 branek
25.9. 08:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
6 : 4
0 branek
20.6. 10:00
Radnice B - dívky - ZŠ Chrást - dívky
19 : 19
0 branek
20.6. 09:00
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
10 : 23
0 branek
20.6. 07:30
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
8 : 24
0 branek
21.5. 10:00
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
15 : 7
0 branek
21.5. 09:00
ZŠ Chrást - dívky - Radnice B - dívky
8 : 0
0 branek
21.5. 07:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
4 : 13
0 branek
9.10. 09:30
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
19 : 3
0 branek
9.10. 08:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice B - dívky
6 : 3
0 branek
9.10. 07:00
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
8 : 8
0 branek
25.9. 09:30
Radnice B - dívky - ZŠ Chrást - dívky
2 : 4
1 branek
25.9. 08:30
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 10
0 branek
25.9. 07:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
10 : 1
0 branek
20.9. 10:00
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 6
0 branek
20.9. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
14 : 2
0 branek
20.9. 08:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice B - dívky
8 : 6
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Dobrá Voda 19.12. - výsledky
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Grünwaldova 2 (Piraně)
4 : 3
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
10 : 16
Grünwaldova 2 (Piraně) - Dobrá Voda 1
2 : 11
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
8 : 6
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
14 : 4
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 2 (Piraně)
11 : 1
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
1 : 12
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dobrá Voda 1
6 : 7
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
8 : 0
Grünwaldova 2 (Piraně) - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 3
Borovany 25.1. - rozpis
Dukelská 1 - Borovany 1
4 : 2
Dukelská 3 - Dukelská 4
16 : 12
Borovany 2 - Dukelská 2
8 : 14
Borovany 1 - Dukelská 2
9 : 14
Dukelská 4 - Borovany 2
9 : 12
Dukelská 1 - Dukelská 3
5 : 16
Dukelská 3 - Borovany 1
11 : 12
Borovany 2 - Dukelská 1
18 : 3
Dukelská 2 - Dukelská 4
18 : 10
Borovany 1 - Dukelská 4
19 : 11
Dukelská 1 - Dukelská 2
1 : 18
Dukelská 3 - Borovany 2
15 : 11
Borovany 2 - Borovany 1
7 : 9
Dukelská 2 - Dukelská 3
17 : 7
Dukelská 4 - Dukelská 1
10 : 2
Následující turnaje
Dobrá Voda 19.12. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 1 (Méďové)
4
4
0
0
47 : 12
8
2
Dobrá Voda 1
4
3
0
1
42 : 28
6
3
Grünwaldova 1 (Red Shark)
4
1
0
3
16 : 26
2
4
Grünwaldova 2 (Piraně)
4
1
0
3
12 : 29
2
5
Pohůrecká 2 (Tygři)
4
1
0
3
16 : 38
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.