Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Václav Němec
Škola
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
38
Počet branek
19
Starty
16.3. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 12
0 branek
16.3. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
6 : 25
0 branek
1.12. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
13 : 8
0 branek
1.12. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 26
0 branek
1.12. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 28
0 branek
3.11. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 26
0 branek
3.11. 09:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
23 : 3
0 branek
3.11. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
2 : 5
0 branek
Zpět
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Dobrá Voda 19.12. - výsledky
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Grünwaldova 2 (Piraně)
4 : 3
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
10 : 16
Grünwaldova 2 (Piraně) - Dobrá Voda 1
2 : 11
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
8 : 6
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
14 : 4
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 2 (Piraně)
11 : 1
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
1 : 12
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dobrá Voda 1
6 : 7
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
8 : 0
Grünwaldova 2 (Piraně) - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 3
Borovany 25.1. - rozpis
Dukelská 1 - Borovany 1
4 : 2
Dukelská 3 - Dukelská 4
16 : 12
Borovany 2 - Dukelská 2
8 : 14
Borovany 1 - Dukelská 2
9 : 14
Dukelská 4 - Borovany 2
9 : 12
Dukelská 1 - Dukelská 3
5 : 16
Dukelská 3 - Borovany 1
11 : 12
Borovany 2 - Dukelská 1
18 : 3
Dukelská 2 - Dukelská 4
18 : 10
Borovany 1 - Dukelská 4
19 : 11
Dukelská 1 - Dukelská 2
1 : 18
Dukelská 3 - Borovany 2
15 : 11
Borovany 2 - Borovany 1
7 : 9
Dukelská 2 - Dukelská 3
17 : 7
Dukelská 4 - Dukelská 1
10 : 2
Následující turnaje
Dobrá Voda 19.12. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 1 (Méďové)
4
4
0
0
47 : 12
8
2
Dobrá Voda 1
4
3
0
1
42 : 28
6
3
Grünwaldova 1 (Red Shark)
4
1
0
3
16 : 26
2
4
Grünwaldova 2 (Piraně)
4
1
0
3
12 : 29
2
5
Pohůrecká 2 (Tygři)
4
1
0
3
16 : 38
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.