Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Štěpán Valeš
Škola
ZŠ Kamenná stezka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
38
Počet branek
119
Starty
16.3. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 12
7 branek
16.3. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
6 : 24
2 branek
1.12. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
13 : 8
5 branek
1.12. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 9
3 branek
1.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
17 : 8
5 branek
3.11. 10:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
3 : 13
2 branek
3.11. 09:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 6
2 branek
3.11. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
2 : 5
3 branek
Zpět
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B - výsledky
Borovany 3 (hosté) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
0 : 2
Dukelská 5 - Grünwaldova 4 (Blesci)
1 : 6
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
Borovany 3 (hosté) - Dukelská 5
4 : 0
Dukelská 5 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
0 : 10
Grünwaldova 4 (Blesci) - Borovany 3 (hosté)
3 : 1
Českobudějovický pohár 2019 - umístění - rozpis
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 5
2 : 0
Grünwaldova 3 (Monstři) - Borovany 3 (hosté)
3 : 2
Dukelská 4 - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
8 : 1
Následující turnaje
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
3
3
0
0
14 : 1
6
2
Grünwaldova 4 (Blesci)
3
2
0
1
10 : 4
4
3
Borovany 3 (hosté)
3
1
0
2
5 : 5
2
4
Dukelská 5
3
0
0
3
1 : 20
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.