Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Jakub Jelínek
Škola
ZŠ Žižkov, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
26
Počet branek
16
Starty
13.12. 12:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 11
1 branek
13.12. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
11 : 17
0 branek
13.12. 11:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
20 : 13
0 branek
13.12. 09:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
17 : 16
0 branek
15.11. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
10 : 30
1 branek
15.11. 12:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
16 : 12
1 branek
15.11. 10:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
8 : 26
0 branek
15.11. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
25 : 7
1 branek
24.5. 13:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
13 : 13
0 branek
24.5. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
11 : 9
1 branek
24.5. 11:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
15 : 11
0 branek
24.5. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 17
1 branek
26.4. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 15
0 branek
26.4. 12:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
8 : 3
1 branek
26.4. 10:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
7 : 11
1 branek
26.4. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
6 : 14
0 branek
22.3. 13:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 10
0 branek
22.3. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
14 : 23
1 branek
22.3. 10:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
13 : 6
1 branek
22.3. 09:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 10
1 branek
7.12. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
15 : 2
0 branek
7.12. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 18
0 branek
7.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
13 : 10
2 branek
2.11. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 8
1 branek
2.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 18
2 branek
2.11. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 0
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Pohůrecká 24.5. - výsledky
Grünwaldova 4 (Blesci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
10 : 12
Grünwaldova 3 (Monstři) - Grünwaldova 4 (Blesci)
3 : 8
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
12 : 5
Dobrá Voda 12.12. - rozpis
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
6 : 6
Dobrá Voda 2 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
11 : 0
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
18 : 0
Rudolfovská 3 (Draci) - Dobrá Voda 2
5 : 5
Dobrá Voda 2 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 7
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
3 : 0
Následující turnaje
Pohůrecká 24.5. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 3 (Sportovci)
2
2
0
0
24 : 15
4
2
Grünwaldova 4 (Blesci)
2
1
0
1
18 : 15
2
3
Grünwaldova 3 (Monstři)
2
0
0
2
8 : 20
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.